Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Paní lektorku znám, takže jsem si s radostí poslechla vysvětlení EFT - prezentaci měla velice srozumitelnou. Děkuji za webinář, M. Kramperová
Magdaléna Kramperová
Zajímavý, poučný
Renata Žižlavská Mgr. ZŠ Němčice nad Hanou
Vzhledem k tomu, že s IT tabulí teprve začínám, pro mě byly nápady z webináře obohacující ve smyslu, že jsem zjistila, co všechno lze v softwaru k IT využít. Děkuji.
Kateřina Žochová, DiS. Základní umělecká škola Frýdek-Místek
Zajímavé téma, paní lektorka měla vše dobře připravené.
Hana Nováková Základní škola J.E.Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice
Dobrý den, byl to můj první webinář a musí poděkovat paní lektorce, že díky ní, to určitě nebyl můj poslední. A slibuji, že už nebudu k webinářům, tak skeptická. Načerpala jsem inspiraci, nechala se poučit z častých chyb, které děti dělají. Čas strávený u počítače mi velmi rychle utekl a nebyl promarněný. Děkuji a přeji krásné dny
Romana Marková Bc.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Paní lektorka byla skvělá. Všechny rady se mně budou hodit. Líbilo se mi názorné předvádění hlásek i toho, co dělají děti špatně. V dnešní době je špatné výslovností stále více a tyto ukázky by měly být více prezentovány. Děkuji. Eva Mašková
Eva Mašková Mgr. Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář je skvělá volba, jak se během rodičovské dovolené stále sebevzdělávat a nemuset si složitě zajišťovat hlídání po dobu kurz. Téma logopedické prevence bylo zpracované poutavě a velmi příjemný byl i projev paní lektorky. Určitě se přihlásím na další webináře.
Hana Pichlová Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Moc se mi to líbilo, lektorka byla příjemná a vše vysvětlovala názorně a dobře. Děkuji Patzeltová
Iveta Patzeltová MŠ Trutnov
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Ačkoliv neučím v mateřské školce, setkala jsem se na 1. stupni s mnoha dětmi s vadami řeči. Chci jim porozumět a pomoci jim. Proto jsem již absolvovala kurz pro logopedické asistenty a ráda se zúčastňuji i dalších obdobně laděných seminářů. Včerejší webinář byl skvělý, podnětný. Paní lektorka ukazoval cestu, jak se vyrovnat s praktickými problémy. Děkuji.
Markéta Beránková, Mgr. Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář byl velice poutavý, zajímavý a odnesla jsem si z něj spoustu užitečný rad. Těším se na další webinář ohledně logopedie.
Miroslava Cásková, Bc.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
S lektorkou sdílím stejný názor, jsem ráda, že mi byl potvrzen. Hovořila věcně, srozumitelně. Seminář splnil mé očekávání. Uvítám jeho pokračování zaměřené na plán pedagogické podpory. Vypracovávali jsme ho podle vzoru pro ZŠ. Líbil by se mi i vzorově částečně vyplněný.
Ivana Hůrková Základní škola a mateřská škola Petrohrad , okres Louny, p.o.
Webinář hodnotím velmi kladně. Informací na toto téma je stále nedostatek.
Jitka Šustková Mateřská škola
Dobrý den, webináře jsem se zúčastnila poprvé. Lektorka mluvila zajímavě, věcně, poutavě, k věci. Osvětlila mi problém IVP naprosto srozumitelně. Vyhovuje mi jednak cenová dostupnost, tak i fakt, že získávám nové potřebné informace z pohodlí domova. Určitě se ráda zúčastním i dalších webinářů.
Bohumila Šimonová, Bc. Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí
TENTO KURZ JSEM ABSOLVOVALA POPRVÉ A JSEM VELICE MILE PŘEKVAPENA. Bc.LENKA POLÁŠKOVÁ VELICE SROZUMITELNĚ A JASNĚ VYSVĚTILA PROBLEMATIKU DANÉHO TÉMATU. WEBINÁŘ NEBYL DLOUHÝ ANI KRÁTKÝ. VŠE JSEM SLEDOVALA V POKLIDU LOŽNICE. IKDYŽ OBČAS VYPADL SIGNÁL :-( JEŠTĚ JEDNOU MNOHOKRÁT DĚKUJI
Dita Bílíková
Dobrý den, lektorku hodnotím velmi kladně. Má přehled o daném tématu a má hlavně praktické poznatky, které učitelkám usnadní i administrativní činnost. Je ochotná, zodpoví dotazy a umí poradit. Celkově mi její kurzy přinášejí mnoho důležitého. Ráda bych se zúčastnila kurzu o plánech pedagogické podpory.
Marie Kotková Základní škola a mateřská škola Novosedly nad Nežárkou
Lektorka působila příjemně, bylo zřejmé, že ji její práce baví a ráda se podělí se svými zkušenostmi.
Mgr. Jiřina Zumrová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Pro mě přínosné. Konečně mi někdo vysvětlit, jak je to s podpůrným opatřením. Děkuji.
Lucie Hloušková DiS MŠ U Stadionu
S webinářem jsem byla velmi spokojena a určitě bych ho doporučila dalším účastníkům. Největší výhodu vidím v tom, že webinář probíhal v pohodlí domova, nemuselo se nikam cestovat a s lektorkou jsme komunikovali prostřednictvím chatu. Zúčastnila jsem se poprvé a bylo to velice zajímavé.
Mgr. Martina Tomášková, 1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram
Pěkné nápady.
Libuše Musilová, Mgr. Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Dobrý den, bylo to pro mě nové, spoustu nových informací,které jsem někdy nestačila zpracovat. Děkuji za zaslání prezentace, protože si to musím několikrát přečíst. A děkuji paní lektorce za perfektní nápady, byla moc příjemná. Krásný den přeji Barbora Kasanová
Barbora Kasanová Mgr. Základní umělecká škola Uherský Ostroh
Přestože matematiku učím již druhým rokem, byl pro mne webinář zajímavý. Dle mého názoru dost směřoval k získání učitelů pro tuto metodu výuky matematiky. Já sama bych bez aktivní účasti na letních školách matematiky pod vedením p. Michnové a p. Bomerové výuku matematiky dle principů pana profesora Hejného nezvládla .
Marcela Stehnová, Mgr. Základní škola Chotěboř
Děkuji za další informace, tím, že jsem absolvovala DVPP lgopedický asistent - připomněla jsem si všechny aktivity, které je možné v rámci rozvoje řeči a sluchového vnímání využít. Děkuji Mohylová
Hana Mohylová
Oceňuji nápad, formu, obsah i provedení a těším se na další díl projektu.
Lenka Korejčíková
Za seminář paní Pšeničkové velmi děkuji. Poskytla mi další nápady pro práci s dětmi v MŠ. Jsem velmi ráda i za diskuzi s dalšími webináři.
Blanka Šefferová Základní škola a Mateřská škola Krumvíř, okres Břeclav, příspěvková organizace
Výstižné, srozumitelné, logické. Jako učitelka bych ráda viděla nějaký další příklad z praxe, konkrétní téma.
Alena Brabcová Mgr. Základní škola Okříšky
Lektor byl příjemný, mluvil přiměřeně. Jako úvod do problematiky se mi seminář líbil. Těším se na pokračování.
Ivana Hůrková Základní škola a amateřská škola Petrohrad, okres Louny, p.o.
Zúčastnila jsem se poprvé semináře v takovéto formě a moc se mi to líbilo. Určitě tento způsob vzdělávání a získávání informací doporučím. Lektorka mluvila věcně, srozumitelně. Moc děkuji. Eva Ledvinková
Eva Ledvinková, Bc. Mateřská škola Údlice, Droužkovická 306, příspěvková organizace
Dobrý den, ověřila jsem si, že děláme vše pro to, aby si děti pobyt v MŠ užily a rozvíjely se pomocí her. Vše, o čem jste mluvila na semináři, děláme, ale občas neuškodí si to připomenout a načerpat nové náměty. Děkuji Pěnkavová.
Jolana Pěnkavová ZŠ a MŠ Radnice
Webinář "Projektové vyučování v MŠ..." hodnotím kladně. Zjistila jsem, že náš TVP je velice blízký projektovému modelu dle návodu paní lektorky Mgr. Novotné. Uvítala jsem konkrétní návody a náměty na činnosti s dětmi. Z pohledu zaměstnavatele (jsem ředitelkou MŠ), ale i učitelky MŠ bych uvítala ukázkové hodiny s vyšším počtem dětí ve třídě, např. formou videoprodukce, což si myslím zanechává "prožitkovější" pocity a inspiruje mnohem intenzivněji než teorie a vyprávění o ideálním působení pedagoga ve třídě plných dětí :-). Děkuji za fotodokumentaci, která webinář oživila. Souhlasím s názorem paní lektorky, že je třeba více opakovat a mít dostatek času na opakování činností, aby měly děti možnost se zdokonalovat a více si dovednosti či vědomosti osvojit, ... zpomalit...v současné době se stále honíme za plněním TVP, ŠVP..Líbilo se mi nadšení paní lektorky jako pedagoga v MŠ, bylo znát, že jí její práce naplňuje a baví....to je základ kvalitní práce všech. :-). Přeji mnoho osobních i pracovních úspěchů. S pozdravem Š.P.
Bc.Štefanie Plešingerová, DiS. Mateřská škola Varnsdorf, Křižíkova 2757, příspěvková organizace
Webinář splnil moje očekávání. Nic moc bych na něm neměnila. Líbila se mi inspirace pro kreativní tvoření s dětmi. Paní lektorka mluvila velice poutavě, se zaujetím. Příště bych se ráda zúčastnila znovu.
Kristina Korbová Mateřská škola Varnsdorf,Křižíkova 2757, příspěvková organizace
Kurz splnil má očekávání. Výklad lektora byl srozumitelný, prezentace přehledná. Děkuji za poslaný materiál, neboť již dnes jsem měla problém, si vše vybavit.
Dana Kadlecová, Mgr. DD, ZŠS a PŠ, Jaroměř
Z kurzu jsem si převzala několik zajímavých nápadů do výuky. Trval však krátkou dobu
Silvie Karešová Zš a mš obce Zbyslavice
"Zajímavé povídání a informace, zkušenosti lektorky jsou velké. Klidný výklad, příjemné lidské vystupování. Děkuji."
účastník semináře
"Pěkná prezentace, milá lektorka, spousta pomůcek. Doporučuji."
účastník semináře
"Seminář se mi líbil, přínosný pro moji práci, doporučuji."
účastník semináře
"Doporučuji tento seminář pro zlepšení povědomí, co prožívají postižení a jejich rodiče a pro případné dorozumění se s postiženým v případě integrace či náhodného setkání s ním. Vše bylo srozumitelné a přehledné, zajímavá prezentace, spousta výborných doporučení a pomůcek."
Ing. Marie Gregorová, MŠ Praha 8, Na Přesypu
"Seminář byl velice srozumitelný, lektorka umí skvěle vysvětlit problematiku a vše vysvětluje na příkladech z praxe."
účastník semináře
"Milá lektorka, která má mnoho zkušeností z praxe, ale zároveň je profesionální. Byla milá a přátelská, vždy se ptala, zda nepotřebujeme něco dovysvětlit, reagovala na naše zkušenosti."
Eva Těthalová, Mateřská škola, Praha 8, Na Přesypu
"Pro pracovníky s postiženými dětmi velmi příjemný seminář, ze kterého lze čerpat pro další práci mnoho inspirace."
Šárka Vaněčková, MŠ Praha 5 - Hlubočepy
"Seminář hodnotím velmi kladně. Zajímavé a srozumitelné informace, výborná ukázka různých pomůcek."
účastník semináře
"Lektorka velmi příjemná, velmi dobře připravená a seminář byl pro moji práci přínosem. Pokud jsem měla dotaz, byla mi sdělena odpověď, rada apod."
účastník semináře
"Seminář byl velmi přínosný. Kladně hodnotím především vystupování paní lektorky a velké množství pomůcek."
účastník semináře
"Naučila jsem se vyrábět lapbook, získala jsem spoustu nové inspirace. Líbila se mi tvořivost, nadšení, praktičnost, empatie,... paní lektorky."
Jitka Vomlelová, ZŠ Davle
Lektor/ka:Lenka Němečková
"Spousta praktických nápadů, vše bylo jasné. Na lektorce se mi líbila otevřenost, spontánnost."
Mgr. Ludmila Ježdíková, ZŠ Davle
Lektor/ka:Lenka Němečková
"Vhled do nových možností práce s dětmi, skvělý přístup a tvořivá atmosféra."
Mgr. Věra Gošová, Beroun
Lektor/ka:Lenka Němečková
"Nové nápady, inspirace. Líbila se mi zkušenost lektorky, věci z praxe."
účastník semináře
Lektor/ka:Lenka Němečková
Webinář - oba díly, byly skvělé, lektorka vše vysvětlila, přidala ukázky, byla milá a ochotná. Webinář se mi celkově líbil, odnesla jsem si mnoho nápadů, které využiji v praxi.. Navíc vše bez cestování, v pohodlí u svého PC.
Michaela Málková ZŠ a MŠ TGM Hlavečník
Kurz byl přínosný, informace byly podány stručně a srozumitelně. Nemám žádné připomínky.
Jitka Černá Gymnázium,Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
Dobrý večer, období bylo hektické, takže jsem se k hodnocení dostala až nyní. Webinář byl jedním slovem ÚŽASNÝ. Člověk se v něm dozvěděl řadu praktických věcí, které může využít ve své práci, doma s dítětem nebo může poradit ostatním rodičům, známým, přátelům, kteří mají dítě s OVŘ či VD:). Ono totiž získat teoretické znalosti z vysoké školy je jedna věc, ale praxe je úplně o něčem jiném a na ni bohužel nejsou pořádně žádné metodiky a jiné materiály. Já jsem z něho ještě teďka naprosto nadšená a určitě se přihlásím na další webinář. Co do budoucna? Určitě něco ohledně dyslalie - ani né tak teorie (i když chápu, že řada lidí neví, o co se jedná), jak spíš praxe - praktické materiály, hry, "fígle" z praxe .... To by bylo jedním slovem SKVĚLÉ :) Ještě jednou mockrát díky o rozšiřování vzdělání v oblasti logopedie S pozdravem
Bc. Markéta Kašníková
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Dobrý den, tato část semináře pro mě byla více přínosná, lektor hovořil příjemným tempem i dobrou hlasitostí a stručný obsah doložený prezentací byl pro mě výhodou. Jen jsem měla trochu pocit, že v některých částech bylo opakováno totéž. Celkově jsem ale byla spokojena. Děkuji. M.Hudková
Miroslava Hudková Obchodní akademie
©2015 Životní vzdělávání z.s.