Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Webinář byl poučný a zajímavý. Našla jsem tam řadu příkladů ze svého života. V Baromrtru chování jsem se dostala do negativního červeného pole, a to proto, že jsem tento víkend upadla na ledovém chodníku a jsem z toho rozhozená. Mám ortézu na ruce. Ve svém životě se starám o 90ti letou fungující maminku a i jí jsem se musela naučit občas říci ne. Jinak jsem žila její život. Možná s Vaší pomocí bych to dokázala dříve. Takhle jsem k tomu musela projít dlouhou cestou. Děkuji Vám za ubezpečení, že se ve svém životě dokážu s náročnými situacemi vyrovnat. Zdraví Lenka Nicková
Lenka Nicková ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
Dobrý večer. Webinář byl založen na praktických věcech použitelných s dětmi, proto se mi velice líbil. Určitě hry použiji ve třídě. Byly velice hezky vysvětleny.
Andrea Dubová ,Bc.
Zúčastnila jsem se poprvé semináře v takovéto formě a moc se mi to líbilo. Určitě tento způsob vzdělávání a získávání informací doporučím i koleginím. Lektorka mluvila věcně, srozumitelně. Moc děkuji
Iveta Patzeltová MŠ Trutnov
Byla to pro mne první taková zkušenost, ale dozvěděla jsem se tam spoustu - pro mne potřebných věcí. Až jsem se některých zalekla, ale nikdo učený z nebe nespadl a vím, kudy se ubírat. Určitě kolegyním tuto formu vzdělávání doporučím - je to v klidu domova, je možné komunikovat a vybrat si téma, které mne osobně zajímá. Už mám vybrané další téma a vůbec neřeším, zda mi to zaměstnavatel proplatí - prostě jdu do věci, kterou si chci přiblížit. Moc děkuji a přeji pěkné dny. Mohylová
Hana Mohylova, DiS. Základní a mateřská škola Zátor
děkuji moc za webinář Mateřská škola v otázkách a odpovědích - Česká Školní Inspekce. Tato forma vzdělávání je pro nás přijatelnější než klasické semináře. Pracuji v MŠ 35 let a za tu dobu jsem absolvovala minimálně 2 semináře ročně. Paní lektorka byla příjemná a bylo vidět, že ví o čem mluví a že ji problematika zajímá. Určitě si vybereme další.
Alena Manková ZŠ a MŠ Radnice
"Nevíte si rady s novou dokumentací (PLPP, IVP)? Tápete v práci s žáky se zvláštními vzdělávacími potřebami? Chcete se zorientovat v podpůrných opatřeních? Bojíte se inkluze? Pak navštivte tento seminář..."
Kateřina Nikolová, PhDr., ZŠ Zvoleněves
"Seminář objasnil problematiku inkluze, legislativu, zdroje informací."
účastník semináře
"Skvělý seminář seznamující s teorií i praxí. Lektorka byla komunikativní s vstřícným přístupem. Nabídla nám metody přímé práce se žáky a seznámila nás s zákonnou normou."
účastník semináře
"Zajímavé nezáživné téma zábavnou formou. Výborné, děkuji."
Martina Lepičová, ZŠ a MŠ Středokluky
"Dozvěděla jsem se další informace k podpůrným opatřením. Lektorka byla velmi dobře připravená, milá, vstřícná."
účastník semináře
"Při semináři se naučíte / ujasníte si, jak doplnit Plán pedagogické podpory, opatření a žádost o vyšetření, legislativu, práva a povinnosti pedagogů."
Mgr. Christiana Mina, Základní škola Marjánka, Praha 6
"Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací ohledně přístupu k žákům obecně i o inkluzivním vzdělávání. Lektorka má velmi citlivý ryze profesionální přístup. Úžasný seminář, velmi milým a lidským způsobem nám byly zprostředkovány informace. Seminář je velmi přínosný, zvláště pro ty učitele, kteří nemají ten správný přístup k dětem, které jsou do jejich třídy zařazeny."
Simona Benedetti, Základní škola Marjánka, Praha 6
"Výstižné pojmenování a předvedení pojmu INKLUZE. V čem je změna od 1.9.2016, nápady a témata, jak dále pracovat. Jasné a srozumitelné vysvětlení problému s použitím názorných příkladů a předvedení. Snaha o zodpovězení všech otázek."
Mgr. Naděžda Rybková, Základní škola Slaný
Byl to kvalitní kurs, od člověka, který rozumí praxi...
Jindřiška Tabačanová, Mgr. NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích
S webinářem jsem byla velmi spokojena. Paní lektorka je výborná, srozumitelná. Příklady z praxe jsou to nej. Uvítala bych videozáznam, připlatila bych si.
Mgr. Lenka Kárská, DiS.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář se mi líbil. Pan Mgr. Martinec je odborník na slovo vzatý. Jen bych brala více ukázek vhodných pro druhý stupeň. Jinak naprostá spokojenost :)
Mgr. Ivona Kindlová ZŠ a MŠ Častolovice
Lektor byl erudovaný a zapálený pro téma. Seminář byl velmi inspirativní.
Jiří Mašek Mgr. SUPŠ a VOŠ Turnov
Zajímavé, metody jistě použiji.
Regina Gerberová Gymnázium,Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
Kurz byl velmi přínosný a zajímavý nejen díky tématu, ale také díky lektorovi. Dozvěděla jsem se spoustu praktických rad a nápadů, které určitě využiju. Poprvé jsem také absolvovala webinář, takže jsem nadšená, že jsem nikam nemusela jet, mé hodiny se nemusely suplovat a já mohla být v pohodlí domova! Určitě všude doporučím! Děkuji mnohokrát! S pozdravem, Zegermacherová
Michaela Zegermacherová, Mgr. Střední škola, Havířov - Prostřední Suchá, p. o.
Velmi přínosný seminář - i když mám již mnoholetou praxi. Zaujala mě metoda KŘIŽMO - chtělo by to ale použít videozáznam z nácviku pro lepší pochopení. Celkově bylo na daný seminář málo času.
Bc. Hana Nováková Mateřská škola Dačice
Dobrý den, hodnotím seminář a hlavně přístup lektora kladně. Nicméně očekávám v druhé části více praktických věcí a příkladů. Krátkodobé aktivity proložené v hodinách jistě oživí a motivuje žáky. Vyzkoušela jsem metodu krátkého slohu : čudlík , musím konstatovat. že si se zadáním poradili žáci dobře, každý pojal téma "po svém" a zajímavě, nic neopakovalo. Hezký den. Karfíková
Vlasta Karfikova Gymnázium Lovosice
Na webináři jsem byla poprvé, dozvěděla jsem se o něm od kolegyně a myslím, že nebyl poslední. Má již 33 let praxe ve školce, přesto mi zase přinesl něco nového, děkuji Jana Součková
Jana Součková Bc. MŠ Koloveč
Ta hodina byla opravdu plná jasných, stručných a logicky sdělovaných informací. Už během poslechu mě napadaly myšlenky, co a jak využiji v praxi. Hlavně mě oslovila metoda DO, DR. OS a nápad s kruhem oblastí života, což umožňuje ucelený pohled na život. Děkuji a paní Liskové přeji hodně úspěchů.
Dobroslava Řezníčková Poradna EFT a kineziologie
Dobrý den, velmi oceňuji formu vzdělávání - webinář z prostředí domova je určitě velkým plusem. Lektor je vstřícný, teoretický úvod by mohl být sice kratší, ale příklady aktivit, které stihnul ukázat v závěru hodiny, mi přišly podnětné a pěkné. Těším se na příští "setkání".
Jitka Černá Gymnázium,Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
Pro mě to byla inspirativní zkušenost, nové poznatky, erudovanost a zapálenost autora. Měl jsem občas technické problémy se zvukem. Tento druh semináře jsem absolvoval poprvé a zřejmě ho více využívat.
Jiří Mašek Mgr. SUPŠ a VOŠ Turnov
Velmi pěkně vedený seminář. Pro mou praxi určitě obohacující. Učím na střední odborné škole, nemám příliš hodinového prostoru pro výuku českého jazyka a literatury. Cením si přiblížení různých metod, které vedou k motivaci v hodinách.
Jitka Michalová, Mgr. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Dobrý den, absolvovala jsem něco takového poprvé a musím řct, že jsem byla spokojená.Bylo to vstřícné, prostě fajn.Určitě některé nápady využijeme a některé musím říct, že už využíváme. Určitě se zase někdy zůčastním. Děkuji
Dana Matěková ZŠ a MŠ Běšiny příspěvková organizace
Kurz podzim - zima - jaro se mi moc líbí. Najdu si v něm vždy něco zajímavého, co mohu s dětmi dělat. Doporučuji ho i ostatním učitelkám MŠ,PT (přípravné třídy).
Libuše Kroupová, Mgr. Libuše Kroupová,Mgr.
Absolvování kurzů po internetu je super, seminář Zima v MŠ byl po celou hodinu nabitý náměty k různým činnostem, které sice většinou již znám, ale stejně se vždy dovídám i něco málo nového nebo se ujistím v tom, že to dělám celkem dobře. Pro méně zkušené paní učitelky je to určitě super. Paní lektorce bylo dobře rozumět a perfektní je i to, že nemusíme všechny informace zapisovat, protože jsou zaslány mejlovou cestou. Super, děkuji.
Jana Hrušíková MŠ Hrušovany
Bylo to příjemné oživení, webinář vřele doporučuji. Lektorka je moc milá a příjemná.
Alena Ottlová ZŠ a MŠ Teplýšovice
Bylo vidět, že přednášející pracuje s dětmi a mluvila z vlastní zkušenosti, což se mi líbilo. J.B.
Bc. Jitka Bušková ZŠ a MŠ Šanov
Seminář byl skvělý, velmi přínosný, bohatý. Velká zásoba hudebních her pro malé i pokročilejší. Byla jsem velmi spokojena.
Miroslava Svěcená, Mgr. MŠ a ZŠ Raspenava
Kurz byl velice zajímavý, přínosný. Myslím si, že toto téma by bylo vhodné i pro nepedagogický personál v mateřských školách. Určitě se ještě někdy přihlásím na související seminář, je to obsáhlé téma. Lektorka hovořila srozumitelně a hlavně k praktickému využití.Děkuji.
Marie Kotková
"Seminář byl v mnoha ohledech velmi osvěžující a inspirativní. Lektor působil jako průvodce metodami, pozorovatel i poradce. Vřele doporučuji navštívit seminář i vyučujícím na vyšším stupni gymnázia."
Stanislava Černá
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Seminář doporučuji všem, kteří chtějí aktivizovat k práci s textem nejen své žáky, ale hlavně sami sebe."
Alena Merhautová
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Seminář byl cennou zkušeností a velkým inspiračním zdrojem pro výuku."
účastník semináře
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Škola by mohla být více radostná, kdyby se dařilo vše toto realizovat."
Světluše Šašková
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Získala jsem další možnosti práce s různými tématy. Čtenářská gramotnost ve fyzice - už vím jak na to a co se po mně chce."
Daniela Kalistová
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Seminář byl přínosný pro učitele, kteří přemýšlí nad metodami a smyslem své práce. Jejich aplikace může oživit a přinést zajímavou změnu, která bude bavit studenty i učitele."
Michal
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
Kurz se mi líbil, je fajn, že se můžu vzdělávat i z domova. Lektorka mluvila srozumitelně, k věci a prakticky. Webinář rozhodně doporučuji.
Kateřina Paterová Základní Umělecká škola Zruč nad Sázavou
Nasazení a přístup lektora super. Seminář praktický a přínosný.
Dagmar Kážová Mgr. et Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Bezvadný způsob vzdělávání v pohodlí domova pro ty z nás, které máme nedostatek času - intenzivní školení bez zbytečných prostojů s možností konzultace vlastních problémů. Paní lektorka je skvělá, praktické rady jsou užitečné. Děkujeme.
Bc. Zuzana Štochlová MŠ Zvoneček, ÚL
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Webinář byl zajímavý podnětný. Pěkně se poslouchalo povídání pana Hadravy. Doufám, že budu umět reagovat dobře, až situace nastanou a že protivník přestane manipulovat nebo útočit."
Eva Strapková
Seminář byl bezvadný, s mnoha praktickými ukázkami, kterých není nikdy dost. Paní lektorka byla srozumitelná, vstřícná k našim dotazům. Ráda se na nějaký další podívám.
Mgr. Lenka Kárská, DiS.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Velmi přehledné, srozumitelné, utříděné informace. Mgr. Hadrava hovořil přesně k tématu, uváděl konkrétní příklady. Dle mého názoru velmi přínosné pro začínající nebo tápající pedagogy a i pro učitele s delší praxí přínosné pro rozbití zaběhlé rutiny.
Lenka Macháčková, Mgr. PURKYŇOVO GYMNÁZIUM, STRÁŽNICE, MASARYKOVA 379, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
Dobrý den, s tímto seminářem jsem byla velice spokojena, dověděla jsem se vše, co jsem v daný moment potřebovala. Lektorka velice pěkně mluví a odpovídá stručně a výstižně.
Hana Čechová MŠ Srdíčko
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Pokud máte strach a obavy z práce na PC, pokud se bojíte moderních technologií, nebojte se!!! A přijeďte!!!
Hana Šínová
Mohu si vytvořit cokoliv, co si budu přát k danému tématu. Bylo skvělé, že byl seminář praktický! Dle mého názoru je seminář naprosto vyhovující.
Beáta Malenovská
Seminář byl zajímavý, poučný, přínosný a hlavně velmi příjemný, díky domácímu prostředí. Problém vidím v tom, že mnohé věci jsou při počtu 28 dětí nerealizovatelné. Spíš by tyto semináře měli sledovat rodiče předškoláků - povinně. I přesto se těšíme na další nabídky.
Alena Mösnerová Mateřská škola Sluníčko Šumperk, Evaldova 25, příspěvková organizace
Kurz byl velmi zajímavý, plný důležitých informací a materiálů pro praxi.
Mgr. Iveta Zahradecká
©2015 Životní vzdělávání z.s.