Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Dobrý den, seminář byl velmi inspirativní. O víkendu se hned pustím do přípravy kartiček. Nápady se dají aplikovat i na další předměty. Paní lektorka byla srozumitelná, určitě bych seminář doporučila. U nás ve škole jsem se radostně podělila o získané nápady. Děkuji Janoušková
Ludmila Janoušková, Ing. Základní škola Velké Přítočno
Seminář hodnotím kladně, většinu metod výuky znám a některé ve výuce využívám. Učím především na druhém stupni, kde se se žáky pracuje jiným způsobem. Paní lektorka hovořila srozumitelně,, seminář měla dobře připravený.
Zdena Seidlová, Mgr. Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Webinář byl celý prakticky zaměřený a líbila se mi pestrost aktivit, které paní lektorka při výuce používá. Paní lektorka moc pěkně vystupovala, měla připravenou výbornou prezentaci, ochotně odpovídala na dotazy. Jen technická poznámka - občas jsem paní lektorce špatně rozuměla, hlas se ztrácel.
Monika Josefíková, Mgr.
Inspirativní metody jak děti zaujmout. Děkuji.
Aneta Klusáková ing.
Velice přínosné, získala jsem nové metody výuky....
Jitka Nermutová ZŠ a MŠ Libice nad Doubravou
Paní lektorka byla příjemná. Občas se sekal zvuk. Nápadů bylo dostatek, je z čeho vybírat. Uvítala bych lepší grafické zpracování pro lepší orientaci. Barevně, ...
Mgr. Kristina Pudelková Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Bylo to moc pěkné. Jeden z nejlepších.
Lenka Oulehlová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Věcný a praktický seminář. Od paní lektorky se člověk doví i další věci, který se týkají naší práce.
Alena Kořínková Mateřská škola Štětí, příspěvková orgamizace
Moje první zkušenost s webinářem a jsem opravdu mile překvapena. Je skvělé, že je možné pokládat přednášejícím dotazy v přímém čase, navíc nemusí člověk nikam složitě osobně jezdit. opravdu skvělý nápad, jak lidem zpřístupnit kurzy z pohodlí jejich domova. Ráda se zúčastním i nějakých dalších témat.
Tereza Vrbatová, Bc. raná péče KRŮČEK, Správa zdravotních a sociálních služeb Cheb, p. o.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Obohacující kurz. Děkuji
Renata Míková Mgr. Renata Míková MGR.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Druhý díl webináře byl pro mě zajímavější a přínosnější než první díl. Děkuji
Jana Urbánková Mateřská škola
Vážená paní Polášková, webinář byl pro mě přínosný, potřebovala jsem si ujasnit některé informace, které mi dosud nebyly zcela jasné.Váš profesionální výklad mi ušetřil spoustu času, který bych musela věnovat studiu předpisů, za což Vám děkuji. Ludmila Hotařová ředitelka MŠ Uherčice
Bc. Ludmila Hotařová MŠ Uherčice
Dobrý den,dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, praktické záležitosti pro práci s dětmi. Vše je podáno srozumitelně, paní lektorka je s námi v kontaktu, ochotně odpovídá na dotazy. Děkuji za kvalitně připravený webinář.
Marie Kotková ZŠ a MŠ Novosedly nad Nežárkou
Paní lektorka je výborná. Má neustále přehled o legislativních změnách a novinkách, které dál předává "lidskou" formou. Ráda se zúčastním dalších webinářů, které bude přednášet.
Iva Šedivá Bc Mateřská škola Sluníčko
Nemám co k tomu dodat. Zajímavý webinař se spoustou inspirace. Děkuji ještě jednou.
Monika Vokáčková Mateřská škola Dolní Chvatliny, okres Kolín
2. část webináře se mi líbila, lektorka nám problematiku portfolií (jejich druhy a funkci) dobře vysvětlila. Poskytla nám také dobré materiály. Je mi jasné, že na semináři by vše probíhalo jinak - bylo by možné vzory portfolií vidět reálně. Na webináři by se to dalo nahradit např. pár fotkami s ukázkami portfolií - popř. s konkrétními materiály v nich uloženými! Ale i tak jsem ráda za možnost tento webinář navštívit - hodně věcí jsem si utříbila a uvědomila. Projdeme si s kolegyní (která na tomto webináři byla také) veškeré materiály od lektorky a pokusíme se na podobě portfolií dětí v naší MŠ zapracovat. Určitě máme ještě toho hodně co zlepšovat. Myslím si, že tento 2dílný webinář byl pro nás prospěšný a přínosný. Děkujeme.
Pavlína Kordiovská, Ing. Bc. MŠ Klobouky u Brna
Dobrý den, zúčastnila jsem se webináře poprvé a velice se mi líbil. Lektorka Bc. Lenka Polášková je velice příjemná, dokáže vše srozumitelně vysvětlit. Měla jsem trochu problémy s internetem, což bylo počasím, občas mi vypadávalo spojení, jinak vše bylo na jedničku.
Jana Kubešová MŠ Čestice,okres Strakonice
Kurz i lektora hodnotím kladně,moc se mi to líbilo, určitě se přihlásím na další kurz.
Amálie Jandová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Přehledné, praktické, srozumitelné.
Ctirada Foučková, Bc. Mateřská škola, Praha 8, Řešovská 8
Dobrý den, celý webinář hodnotím velmi pozitivně. Vše potřebné jsem se dozvěděla. Paní lektorka byla báječná a hrozně sympatická. Naprosto se ztotožňuji s jejími názory. Doufám, že budu mít příležitost setkat se s ní osobně na nějakém jiném školení/semináři. Bylo to naprosto perfektní. Ještě jednou děkuji.
Jana Hutníková, Bc. Mateřská škola Šluknovská
Dobrý den, díky moc za webinář, přehledný ,stručný, ale velmi přínosný s jasnými informacemi. Ochotná a příjemná lektorka, budu ráda, když nás přizvete na jakékoli další webináře. Umítali bychom cokoli, týkající se inkluze, práce s dvouletými dětmi a jako nová vedoucí bych popřípadě uvítala informace o přehledu dokumentace a řízení mateřské školy, ještě jednou moc děkuji,
Vendula Klosová Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18, příspěvková organizace
Přišla jsem později a byl to můj první webinář, jsem spokojená, splnil má očekávání, určitě navštívím další, děkuji Kellnerová
Hana Kellnerová Mateřská škola, Hostěradice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Přínosný seminář, za mě veliké doporučení. Byly v něm hodnotné informace. Hodně mi pomohli rady, jak s dítětem pracovat. Čemu bych vytkla výtku je, že se mi párkrát seminář kousnul na cca 1-2 minuty.
Kateřina Daneková
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář se mi moc líbil. Zúčastnila jsem se poprvé a jsem nadšená. Už se těším na druhou část.
Radka Přibylová Mateřská škola, Školní 1479, Kadaň, příspěvková organizace
Kurz byl díky lektorce příjemný a pro mě přínosem a připomenutím toho, co už vím. Hezké nápady, jde vidět, že lektorka má praxi, ze které může čerpat. Prezentace byla promyšlená a vše na sebe navazovalo. Děkuji :-).
Blanka Mannová Bc. Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace
Webinář se mi velice líbil. Paní lektorka byla příjemná. Velmi mě obohatily praktické příklady a náměty na stmelování kolektivu, hry pro řešení konfliktů. Děkuji, byla jsem spokojena.
Bohumila Dubjáková Mateřská škola Na Pohoří Zruč nad Sázavou
V druhé části bych byla ráda za příklady a postřehy z praxe.Např.konkrétní ukázka,zkušenosti apod. A prosím méně teorie.
Jana Urbánková Mateřská škola Klobouky u Brna
Kurz byl velice zajímavý, těším se na druhou část. Paní Lektorka velice příjemná, ochotná odpovídat na dotazy, poradit. Jediná malá výtka vypadlo spojení , ale jen na pár vteřin což se hned napravilo a pokračovalo se ve velmi zajímavém povídání
Monika Vokáčková Mateřská škola Dolní Chvatliny, okres Kolín
Opět moc zajímavý webinář, mnoho podnětných poznatků. Doufám, že v druhé části uvidíme konkrétnější portfolio - tak jak vše paní lektorka zaznamenává a podrobněji s ním pracuje. Myslím i např. hodnocení dítěte jak o tom hovořila apod.
Marie Kotková ZŠ a MŠ Novosedly nad Nežárkou
Webinář se mi velice líbil hlavně z toho důvodu, že získané informace využiji ve své praxi. Lektorka mluvila srozumitelně a působila příjemným dojmem. Všem doporučuji a sama si určitě brzy vyberu z nabídky další zajímavé téma.
Jana Průchová, DiS. Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov,okr. Šumperk, příspěvková organizace
Dobrý den. Jde o kurz, který se zakládá na teorii i praktických ukázkách, navíc podpořen zkušenostmi paní Poláškové. Mně osobně vyhovuje a je mi přínosný, co vím, si potvrdím nebo ujasním, za vše nové pak velké díky! Navíc lze okamžitě reagovat, dotazovat se a zpětná vazba následuje, vše je hned vysvětleno. Těším se na pokračování! S pozdravem Pavla Hasprová
Pavla Hasprová Mateřská škola Velké Březno
Zajímavé téma webináře, které mě velice zajímá, a o kterém bych se ráda dozvěděla více. Ocenila bych, kdyby se lektorka v 2. části zaměřila méně na teorii a přešla více na praktické řešení problému. Uvítala bych ukázky různých konkrétních portfolií dítěte, ukázky hodnocení dětí aj.- aby docházelo při vzdělávání dítěte k dostatečné individualizaci. Doufám, že 2. část bude tedy více praktičtější, a že se v ní načerpám inspirací pro mou praxi v MŠ. Děkuji.
Pavlína Kordiovská, Ing. Bc. MŠ Klobouky u Brna
Výborný webinář plný nápadů.Doporučuji všem.
Jana Lexová, Mgr. Základní škola Vysoké Mýto Javornického, příspěvková organizace
Věcný a konkrétní ukázky. Prostě z praxe.
Alena Kořínková Mateřská škola Štětí, příspěvková orgamizace
Seminář byl moc krásný. Vedla ho odborná lektorka, velmi sympatická. Přínos byl nejen v odbornosti, ale i v praktičnosti k výuce.
Bc. Sandra Jánská
Srozumitelný seminář se spoustou informací, které mohu aplikovat v praxi.
Petra Netáhlová
Účast na semináři doporučuji. Příjemné prostředí, získání nových informací a materiálů, odbornost lektorů.
autor nechtěl být uveden
Děkuji za velice pěkný a zajímavý seminář. Paní lektorka hovořila velice zajímavě a nabídla spoustu námětů na zpestření výuky. Děkuji. www.zsdamnikov.cz
Mgr. Dagmar Habrmanová
Perfektně zorganizovaný seminář plný užitečných informací do školní praxe. Výklad veden lektorkou s odbornými znalostmi na vysoké úrovni. Poutavý výklad s příklady z praxe.
Iva Daňková
Velmi přínosný seminář v příjemném prostředí. Byli jsme seznámeni s internetovými stránkami, dostali jsme materiály a pracovní listy. Seminář opravdu doporučuji. Děkujeme
Mgr. Markéta Abazidová
Se seminářem jsem byla spokojena. Možná bych uvítala nějaké příklady z praxe. Jinak doporučuji :)
Iveta Štětková Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář svým obsahem navazoval na téma Osudové chyby školní klasifikace. Lektor nám v jeho průběhu i v přiložených materiálech poskytl mnoho odborných rad a podnětů k zamyšlení nejen nad způsoby a funkcí hodnocení a klasifikace žáků, ale i nad procesem vzdělávání vůbec. Děkuji a vřele všem doporučuji.
Ivana Janoušová, PaedDr.
Prostřednictvím tohoto webináře jsem získala nový pohled na známkování. Líbilo se mi, že to nebyl ryze teoretický webinář.
Monika Josefíková, Mgr.
Perfektně zpracované, stručné, výstižné, z praxe.
Šárka Šilingová, Mgr. ZŠ Bílina Aléská
Pan Robert Čapek "odpovídá" na otázky, které mi léta vrtaly hlavou: Jak hodnotit, abych děti motivovala k práci. Moc mi pomohlo, že mě utvrdil v tom, že hodnotím i proces, nejen výsledky vzdělávání. Ve srovnání s kolegy pak působím jako Ježíšek:-) Uvažuji o semináři pro celou sborovnu, pokud by měl pan Čapek odvahu diskutovat s poměrně konzervativními učiteli, co se hodnocení týče. S pozdravem a přáním mnoha sil do dalších webinářů přeje Jana Drdáková
Jana Drdáková, Mgr. Základní škola Kaplice, Fantova 446
Lektor jako vždy vynikající, názory přímé, jednoznačné a podnětné.
Markéta Illová, Mgr.
Já jsem velice spokojená. Na co jsem potřebovala, p. lektorka mi odpověděla.
Ivana Andresová Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Kurz byl opět úžasný. Rady přímo z praxe, žádné "suché" teoretické poučky. Těším se na další webináře s paní Mgr. Evou Kolesovou. :-)
Hana Pichlová Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Jasné, věcné, praktické, příjemné, děkuji.
Růžena Gally Jadrná, Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
©2015 Životní vzdělávání z.s.