Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Moc pěkně podáno.
Lenka Oulehlová Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Webinář byl skvělý, a paní lektorka taktéž. Doporučuji ve všech směrech. Dostala jsem velmi cenné informace, které jsem už začala využívat v praxi a musím říct, že děti výuka zaujala. Děkuji.
Mgr. Martina Moučková
Velmi inspirativní seminář, dostala jsem prakticky uplatnitelné rady. Škoda, že formát webináře neumožňuje téma více rozvinout, vydalo by to na delší přednášku i debatu.
Meda Višňáková, RNDr. Meda Višňáková RNDr.
doporučuji!
Miroslava Cásková, Mgr.
Lektor pokračoval v duchu předešlého webináře a já jsem nevěřila vlastním uším. Znělo to skoro rouhavě, a přitom to bylo tak jednoduché a vstřícné. Souhlasím s každým písmenkem, jenže: 1. Jak tohle provozovat osamoceně, případně ve dvou, ve třech "osvícených" mezi 30 pedagogy? Příští rok bude třídu učit "správný" kantor a jedničkáři budou propadat! 2. Děti nebudeme hodnotit výkonově, fajn. Ale celá společnost je založená na výkonovém hodnocení! Děti si školu i učitele oblíbí, budou do ní chodit rády, nebudou se strachovat před testy, ale uspějí posléze v konkurenci těch výkonových? Přesto i nadále hlasuji pro a moc děkuju za návod. Teď ještě najít odvahu . . .
Kateřina P. ZŠ Česká Ves
S webinářem jsem maximálně spokojená. Splnil mé očekávání a určitě využiji i další webináře. Děkuji
Kateřina Davidová, Bc.
Webinář, podporující vyučování a slova pana Čapka - ohromně přínosné. Potvrdilo se mi, že nelze hodnotit jen výkonově, ale také procesně. Používat i jiné formy, než jen známkování. Je vždy co chválit. Každý dobrý učitel dokáže zadávat takové aktivity, aby si "každý žák šáhl na jedničku", zadat, co děti baví a pak odvedou dobrou práci. Opět jsme u konkrétních cílů v hodině. Díky za "hodnotící třináctero" :-)
Martina Mrkvanová, Mgr. Martina Mrkvanová Mgr.
Vše bylo super, hodně užitečných rad do praxe. Lektorka mluvila srozumitelně, vše krásně vysvětleno.
Iveta Tobolová, Mgr. Základní škola Orlová-Lutyně Ke Studánce 1050 okres Karviná, příspěvková organizace
Webinář bych určitě doporučila. Dozvěděla jsem se praktické věci i utvrdila v tom, že spoustu věcí dělám s dětmi správně. Děkuji!
Iveta H.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Moc děkuji za krásný webinář. Byl zaměřen na praktickou stránku.- procvičení uvedených hlásek. Lektorka vše srozumitelně vysvětlovala a výklad byl doplněn i názornými obrázky. Na závěr lektorka trpělivě zodpovídala dotazy účastníků. Moc krásný webinář. Jana Dietrichová
Jana Dietrichová JUDr. ZŠ T. G. Masaryka v Praze 12
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Zajímavý kurz, milá lektorka, líbilo se mi, že vše pečlivě vysvětlila, použila ukázky a konkrétní příklady. Určitě informace využiju v práci v mateřské školce.
Alena Toupalová, DiS. Mateřská škola Bubeníčkova
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
jako vždy úžasné, doporučuji!
Miroslava Cásková, Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
S kurzem jsem spokojena, výklad je srozumitelný. Líbí se mi možnost dotazů na závěr. Děkuji Kekarová Jolana
Jolana Keharová Mateřská škola Na Pohoří Zruč nad Sázavou
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Semináře s paní Mgr. Kolesovou stojí za to vidět a slyšet. Jsou to velmi užitečné informace z praxe podané příjemnou a milou formou.
Mgr. Hana Zahnová MŠ Slovíčko Varnsdorf
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Byla jsem s webinářem nadmíru spokojena. Praktický zaměřený webinář je skvělý nápad. Jsem přihlášená již na další a doufám, že takových webinářů bude víc. Lektorka je úžasná a zapálená. Dalo mi to hodně a udržuje mě to i při rodičovské stále v obraze.
Hana Pichlová, Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Opět velmi přínosné, konkrétní, stručné, jasné. Prostě SUPER!!! Děkuji
Milada Flíčková Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář byl pro mě velmi přínosný. Ač se snažím dětem obohacovat a vymýšlet aktivity v předmětu vlastivěda a přírodověda, nové nápady, které fungují, nikdy nejsou na škodu. Metody a aktivity z webináře byly zajímavé, inspirativní. Mohu vřele doporučit.
Dagmar Bouchalová, Mgr. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník
Webinář se mi moc líbil. Bylo uvedeno hodně her, je tedy z čeho vybírat. Lektorka vše vysvětlovala jasně a srozumitelně a ve spojení s prezentací bylo vše přehledné. Odpovídala i na dotazy vztahující se na konkrétní situace. Byla jsem na webináři poprvé, určitě se přihlásím ještě jindy a kolegyním doporučím.
Helena Vlášková, Mgr. Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace
Dobrý den, webinář jsem absolvovala poprvé a jsem doslova nadšená. Lektorka i přes počáteční problémy s technikou zvládla vše bravurně. Hry, které prostřednictvím webináře představila a vysvětlila jsou pro mne nové a ráda je v praxi vyzkouším.Myslím, že budou přínosem pro děti a najdou tak lepší cestu k předmětům jako je přírodověda a vlastivěda.Pokud se ještě v budoucnu podobný webinář uskuteční, opět se ráda zúčastním. Přeji vám všem mnoho štěstí jak v osobním, tak i v pracovním životě. Ivana Dědková
Paed.Dr Ivana Dědková
Webinář se mi velice líbil, díky své praktičnosti. Lektorka byla dobře slyšet a mluvila k věci. Děkuji
Kateřina Tomešová Mateřská škola, Převýšov
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Dobrý den, seminář hodnotím kladně. Děkuji za pěkný večer. S pozdravem Petra Frómmelová
Petra Frömmelová Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí
Super,byla jsem po 1 a moc se mi líbilo.
Věra Kameníková
Seminář byl skvělý, pan lektor ani chvilku nenudil a vše velmi dobře vysvětlil a doplnil příklady. Prezentace byla přehledná a jasná. Moc děkuji.
Soňa Kamenová, Mgr.
Webinář se mi velice libil, vřele pana lektora doporučuji. Určite vyuziji v praxi.
Miroslava Cásková, Mgr.
Kurz byl příjemný a přínosný. Dozvěděla jsem se více, jak vtáhnout rodiče do výuky(otevřených hodin) i mimoškolních aktivit. Má to svůj smysl :-) Bezva byly tipy na to, jak udělat třídní schůzky příjemné, v přátelské atmosféře, co vyzdvihovat u žáků, co a jak hodnotit. Pomohlo také pochopit z druhé strany - jak se cítí rodič.
Martina Mrkvanová Mgr. ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17
Dobrý den, seminář/webinář je určitě praktický pomocník pro dospělé, pedagogy řečové výchovy, logopedy začátečníky a pro ty, kteří pracují s dětmi s řečovými problémy,a kteří mají urřité základní znalosti z oboru logopedie. Pomocí webináře mohou rozvíjet své znalosti a uplatňovat je v praxi. Lektorka je milá a fundovaná. Pro mě je to super kontakt, jak si ověřovat a rozvíjet svoje znalosti a zkušenosti. Jsou vybrány klíčové, nejčastější problémy z oblati dyslálie a to je fajn. Hodnotím 1 .
Miroslava Holá SOŠ Liberec
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
webinář se mi moc líbil,pani Eva mluvila srozumitelně,má příjemný hlas,hezky se jí poslouchalo... praktická cvičení byli super... určitě doporučiji... zkušenost z webinářem jsem měla poprvé a milemě překvapil... děkuji
Kristyna Hejlová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář jsem vyzkoušela poprvé a je to opravdu super! Bez cestování, za málo peněz a v klidu u čajíčku se dozvím, nebo si oživím informace, které potřebuji ke své práci. Doporučím kolegyním a hlásím se na další. Moc děkuji i paní lektorce - vše konkrétně a názorně tak jak je to nejlepší. Teorii známe, ale vidět cviky naživo je daleko přínosnější.
Milada Flíčková Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Seminář byl skvělý, paní lektorka uváděla různá praktická cvičení, např. artikulační cvičení (jak s dětmi posilovat jazyk, svaly tváře), dechová cvičení, naznačila vyvozování některých hlásek, doporučila různé logopedické pomůcky...webinář byl velmi přínosný.
Mgr. Erika Martynková
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Děkuji za webinář, byl inspirativní, velmi mi takovéto vzdělávání vyhovuje, šetří se čas, peníze,možnost diskuse i dotazů.
Alexandra Bajgarová
Dobrý den, jsem naprosto spokojená s průběhem semináře. Některým metodám (např. ano/ne) dám znovu šanci, nevěděla jsem, jak na ně - postup mi byl skvěle vysvětlen. Líbily se mi i metody spojené s praxí - to je pro mě přínosné, na co si dát pozor, jak danou metodu co nejlépe žákům podat. Jako plus hodnotím i zaslání materiálu k vytištění.Těším se na příští seminář.
Mgr. Monika Křivohlávková
Nápaditý, zajímavý webinář. I přesto, že byl určen vyučujícím 2. stupně, využiji i já na 1. stupni ZŠ. Děkuji za takové semináře.
Renata Balejová Mgr. Základní škola Dobřív, okres Rokycany
Webinář Metody pro práci s literárními i neliterárními texty hodnotím celkově jako velmi kvalitní a přínosný. Některé metody jsem již znala, jiné jsme si oživila a další jsou pro mě novinkou. Určitě je využiji ve výuce.
Mgr. Pavlína Šustrová Soukromá SŠ a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Č. Budějovice, s. r. o.
Seminář byl dobře formulovaný a jasně se zaobíral daným tématem. Byla jsem spokojena...všechny mé otázky byli zotpovězeny behem výkladu. Děkuji
Jana Jedličková Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Velmi přinosné. Oceňuji především praktické nápady a podněty
Ludmila Vrbická
Dobrý den, webinář byl veden na profesionální úrovni. Doporučuji začínajícím učitelům jako vhodnou inspiraci, povzbuzení při práci, podnětné a zajímavé nápady pro zpestření výuky v hodinách matematiky.
Mgr. Marie Ledvinová Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Dobrý den, děkuji Vám za příjemný večer. Webinář se mi moc líbil, byl nápaditý, záživný a inspirativní. Paní lektorka Eliška je velmi sympatická a pěkně se poslouchala. Těším se na další kurz po internetu. Mějte se hezky, s pozdravem Eva Zdvořilá, MŠ Sádek.
Eva Zdvořilá Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
Dobrý den, Váš webinář bych doporučila v nižších ročnících. Já učím 6. - 9.ročník, ale letos mám prvně v šestce děti s inkluzí a hledám inspirace pro usnadnění výuky. Některé hry jsem si vybrala, hlavně ty, které jdou použít v malé skupině, protože učím s pomocí asistentky žáky s minimál. výstupy. Vaše Webináře si vybírám každý rok ráda. Přeji hodně úspěchů ve Vaší práci. Nicková
Lenka Nicková Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
Jak jsem již psala po webináři, byla jsem opět velice spokojená. Děkuji a těším se na další webinář.
Alena Kucíková, Bc. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1
Výborné, potřebovala bych také nějaké hry pro druhý stupeň.
Hana Nováková ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
Dobrý den, webinář byl přínosný, paní lektorka sršela nápady. Bohužel mám velmi slabou třídu a spoustu her prostě nezvládneme. Mám 10 dětí vyšetřené v PPP, z toho 5 s IVP...Hezký den. Mádrová
Hana Mádrová, Mgr. ZŠ Svatoplukova Šternberk
Doporučila bych ho začínajícím učitelům. I pro zkušenější učitele tam byly nějaké nápady nebo alespoň připomenutí zapomenutých aktivit.
Mgr. Renata Tylšová ZŠ V. Hejny
Lektorka vedla vebinář zajímavě a poutavě. Líbilo se mi množství her, které zpestřují matematiku. Bohužel jsem měla problémy s kvalitou hlasu, což poněkud ztěžovalo sledování.
Soňa Sikorová, Mgr. Masarykova základní škola Návsí
Webináře jsem se zúčastnila poprvé a tento způsob vzdělávání se mi hodně zalíbil. Ráda bych se zúčastnila i některých dalších webinářů. Paní lektorka mluveným slovem doprovázela nachystanou prezentaci, kde měla velkou zásobu zajímavých her, které určitě využiji ve své praxi. O všem se dalo komunikovat přes chat. Děkuji za zajímavou zkušenost, již jsem doporučila i dalším kolegyním.
Kateřina Humeníková, Mgr. Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, okres Prostějov Přispěvková organizace
S webinářem jsem maximálně spokojená.
Alena Kucíková, Bc. 57. mateřská škola Plzeň, Nad Dalmatinkou 1, příspěvková organizace
Tento webinář byl velmi inspirující, určitě jej doporučuji! Lektorka nám nabídla plno materiálů zaměřujících se na celkový rozvoj osobnosti dítěte. Děkuji!
Pavlína Kordiovská, Ing. Bc. Mateřská škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Dobrý den,s obsahem i řečovým projevem jsem byla spokojena,účastním se příště.Některé poznatky jsem již používala.Děkuji.
Hana Čechová Mateřská škola Srdíčko Pardubice, Luďka Matury 653
Webinář byl pro mně osobně velmi přínosný, dotýkal se všech oblastí, které by měli být výstupem RVP. Lektorka byla velice milá příjemná a sané téma měla krásně a účelně zpracované. Díky.
Monika Fantová
Opožděný začátek mě, pravda, trochu rozladil, ale pan lektor to vzápětí všem vynahradil. Jeho názory byly určitě podnětné, bylo zřejmé, že má mnoho zkušeností i mnoho nastudovaných informací. Představila jsem si ho v naší sborovně a přesně vidím "zasloužilé" učitelky, kterak nesouhlasí s jeho přístupem . . . Velmi ráda bych absolvovala i následující webinář tohoto lektora. Nyní je mi jasné, co nedělat. A teď potřebuju poradit, co a jak dělat dál, lépe. Děkuju za velmi zajímavý a přínosný webinář.
Kateřina Proske, Ing. Základní škola Česká Ves, okres Jeseník
©2015 Životní vzdělávání z.s.