Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Ta hodina byla opravdu plná jasných, stručných a logicky sdělovaných informací. Už během poslechu mě napadaly myšlenky, co a jak využiji v praxi. Hlavně mě oslovila metoda DO, DR. OS a nápad s kruhem oblastí života, což umožňuje ucelený pohled na život. Děkuji a paní Liskové přeji hodně úspěchů.
Dobroslava Řezníčková Poradna EFT a kineziologie
Dobrý den, velmi oceňuji formu vzdělávání - webinář z prostředí domova je určitě velkým plusem. Lektor je vstřícný, teoretický úvod by mohl být sice kratší, ale příklady aktivit, které stihnul ukázat v závěru hodiny, mi přišly podnětné a pěkné. Těším se na příští "setkání".
Jitka Černá Gymnázium,Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
Pro mě to byla inspirativní zkušenost, nové poznatky, erudovanost a zapálenost autora. Měl jsem občas technické problémy se zvukem. Tento druh semináře jsem absolvoval poprvé a zřejmě ho více využívat.
Jiří Mašek Mgr. SUPŠ a VOŠ Turnov
Velmi pěkně vedený seminář. Pro mou praxi určitě obohacující. Učím na střední odborné škole, nemám příliš hodinového prostoru pro výuku českého jazyka a literatury. Cením si přiblížení různých metod, které vedou k motivaci v hodinách.
Jitka Michalová, Mgr. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Dobrý den, absolvovala jsem něco takového poprvé a musím řct, že jsem byla spokojená.Bylo to vstřícné, prostě fajn.Určitě některé nápady využijeme a některé musím říct, že už využíváme. Určitě se zase někdy zůčastním. Děkuji
Dana Matěková ZŠ a MŠ Běšiny příspěvková organizace
Kurz podzim - zima - jaro se mi moc líbí. Najdu si v něm vždy něco zajímavého, co mohu s dětmi dělat. Doporučuji ho i ostatním učitelkám MŠ,PT (přípravné třídy).
Libuše Kroupová, Mgr. Libuše Kroupová,Mgr.
Absolvování kurzů po internetu je super, seminář Zima v MŠ byl po celou hodinu nabitý náměty k různým činnostem, které sice většinou již znám, ale stejně se vždy dovídám i něco málo nového nebo se ujistím v tom, že to dělám celkem dobře. Pro méně zkušené paní učitelky je to určitě super. Paní lektorce bylo dobře rozumět a perfektní je i to, že nemusíme všechny informace zapisovat, protože jsou zaslány mejlovou cestou. Super, děkuji.
Jana Hrušíková MŠ Hrušovany
Bylo to příjemné oživení, webinář vřele doporučuji. Lektorka je moc milá a příjemná.
Alena Ottlová ZŠ a MŠ Teplýšovice
Bylo vidět, že přednášející pracuje s dětmi a mluvila z vlastní zkušenosti, což se mi líbilo. J.B.
Bc. Jitka Bušková ZŠ a MŠ Šanov
Seminář byl skvělý, velmi přínosný, bohatý. Velká zásoba hudebních her pro malé i pokročilejší. Byla jsem velmi spokojena.
Miroslava Svěcená, Mgr. MŠ a ZŠ Raspenava
Kurz byl velice zajímavý, přínosný. Myslím si, že toto téma by bylo vhodné i pro nepedagogický personál v mateřských školách. Určitě se ještě někdy přihlásím na související seminář, je to obsáhlé téma. Lektorka hovořila srozumitelně a hlavně k praktickému využití.Děkuji.
Marie Kotková
"Seminář byl v mnoha ohledech velmi osvěžující a inspirativní. Lektor působil jako průvodce metodami, pozorovatel i poradce. Vřele doporučuji navštívit seminář i vyučujícím na vyšším stupni gymnázia."
Stanislava Černá
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Seminář doporučuji všem, kteří chtějí aktivizovat k práci s textem nejen své žáky, ale hlavně sami sebe."
Alena Merhautová
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Seminář byl cennou zkušeností a velkým inspiračním zdrojem pro výuku."
účastník semináře
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Škola by mohla být více radostná, kdyby se dařilo vše toto realizovat."
Světluše Šašková
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Získala jsem další možnosti práce s různými tématy. Čtenářská gramotnost ve fyzice - už vím jak na to a co se po mně chce."
Daniela Kalistová
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
"Seminář byl přínosný pro učitele, kteří přemýšlí nad metodami a smyslem své práce. Jejich aplikace může oživit a přinést zajímavou změnu, která bude bavit studenty i učitele."
Michal
Lektor/ka:PhDr. Libor Kyncl
Kurz se mi líbil, je fajn, že se můžu vzdělávat i z domova. Lektorka mluvila srozumitelně, k věci a prakticky. Webinář rozhodně doporučuji.
Kateřina Paterová Základní Umělecká škola Zruč nad Sázavou
Nasazení a přístup lektora super. Seminář praktický a přínosný.
Dagmar Kážová Mgr. et Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Bezvadný způsob vzdělávání v pohodlí domova pro ty z nás, které máme nedostatek času - intenzivní školení bez zbytečných prostojů s možností konzultace vlastních problémů. Paní lektorka je skvělá, praktické rady jsou užitečné. Děkujeme.
Bc. Zuzana Štochlová MŠ Zvoneček, ÚL
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Webinář byl zajímavý podnětný. Pěkně se poslouchalo povídání pana Hadravy. Doufám, že budu umět reagovat dobře, až situace nastanou a že protivník přestane manipulovat nebo útočit."
Eva Strapková
Seminář byl bezvadný, s mnoha praktickými ukázkami, kterých není nikdy dost. Paní lektorka byla srozumitelná, vstřícná k našim dotazům. Ráda se na nějaký další podívám.
Mgr. Lenka Kárská, DiS.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Velmi přehledné, srozumitelné, utříděné informace. Mgr. Hadrava hovořil přesně k tématu, uváděl konkrétní příklady. Dle mého názoru velmi přínosné pro začínající nebo tápající pedagogy a i pro učitele s delší praxí přínosné pro rozbití zaběhlé rutiny.
Lenka Macháčková, Mgr. PURKYŇOVO GYMNÁZIUM, STRÁŽNICE, MASARYKOVA 379, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
Dobrý den, s tímto seminářem jsem byla velice spokojena, dověděla jsem se vše, co jsem v daný moment potřebovala. Lektorka velice pěkně mluví a odpovídá stručně a výstižně.
Hana Čechová MŠ Srdíčko
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Pokud máte strach a obavy z práce na PC, pokud se bojíte moderních technologií, nebojte se!!! A přijeďte!!!
Hana Šínová
Mohu si vytvořit cokoliv, co si budu přát k danému tématu. Bylo skvělé, že byl seminář praktický! Dle mého názoru je seminář naprosto vyhovující.
Beáta Malenovská
Seminář byl zajímavý, poučný, přínosný a hlavně velmi příjemný, díky domácímu prostředí. Problém vidím v tom, že mnohé věci jsou při počtu 28 dětí nerealizovatelné. Spíš by tyto semináře měli sledovat rodiče předškoláků - povinně. I přesto se těšíme na další nabídky.
Alena Mösnerová Mateřská škola Sluníčko Šumperk, Evaldova 25, příspěvková organizace
Kurz byl velmi zajímavý, plný důležitých informací a materiálů pro praxi.
Mgr. Iveta Zahradecká
vše bylo srozumitelné, k tématu, výborně zpracovány přílohy, které lze použit v praxi
Jana Šmydkeová MŠ Zahradní v Bílovci
Dobrý večer, seminář byl plný zajímavých věcí a hlavně velmi užitečných materiálů. Lektorka byla jednoznačně profesionál, který se v této problematice výborně orientuje. Ještě jednou děkuji a určitě doporučím dál.
Petra Šedivá
Náplň kurzu i nasazení lektora super.Děkuji
Mgr. et Mgr. Dagmar Kážová
Informace byly dostatečné a srozumitelné. Paní lektrorka je příjemná a v dané problematice velmi dobře orientovaná.
Jana Švejdová
Webináře jsem se zúčastnila poprvé a moc mi to vyhovovalo. Spousta informací za krátkou dobu, v klidu, bez nutnosti někam dojíždět. Již jsem si vybrala další dva semináře. Lektorka byla super, mluvila plynule, mělo to hlavu a patu, srozumitelně. Děkuji za informace. S pozdravrm Alice Zachovalová
Alice Zachovalová
Seminář se mi moc líbil. A je velmi praktické, že probíhá z pohodlí našeho domova, nebo práce. Těším se na příští lekci.
Iveta Aman Zuš A. M. Buxton
Jsem se všemi webináři velmi spokojena. Lektorky jsou bezvadné, informace zajímavé a velmi užitečné. Hodně z těchto webinářů čerpám. Děkuji moc za ně. Nemusím nikam cestovat, nechybím v práci a jsem v klidu a pohodlí domova. Co víc si přát. Ještě jednou díky. Fryčáková
Mgr. Žaneta Fryčáková
Webinář splnil mé očekávání. Lektor přehledně a srozumitelně ukázal, k čemu jsou myšlenkové mapy dobré, a poskytl cenné rady pro jejich užití. Obecně využívám možnosti učit se prostřednictvím webinářů zejména proto, že příručky zpravidla neposkytují žádnou zpětnou vazbu, neumožňují klást otázky ani inspirovat se příspěvky ostatních účastníků. Děkuji!
RNDr. Meda Višňáková
Doporučil bych webinář pro absolutní začátečníky s myšlenkovými mapami, lidi se základními vědomostni o mozku a principech kreatitivy. Na webináři se dozví užitečné základní informace důležité pro další osobní růst.
Tomáš Bednář Tomáš Bednář (Spoluzakladatel projektu Kreativní Slovník)
Děkuji za seminář. Ocenila jsem tvorbu testů v prostředí Google a v programu SN.
Martina Šťastná, Ing. Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk
Jakub Velecký je velmi příjemný lektor, který vše srozumitelně vysvětlil. Je vidět, že ví o čem mluví. Tvorba testů v jeho podání je mi hned jasnější a určitě ve své praxi nové poznatky využiji. Blanka Vodičková
Blanka, Vodičková, Mgr. Základní škola Praha 4, Jílovská
Dobrý den, seminář i lektor se mi líbil.Hodnotím za 1.Děkuji M. Suchá.
Markéta Suchá ZŠ Velké Přítočno
Osobně první zkušenost s webinářem, velice se mi líbila forma, obsah i prezentace paní lektorky. Děkuji.
Daniela Vrňatová ZŠ a MŠ Cerhovice
Webinář byl užitečný, přehledný, projev lektorky klidný a srozumitelný. Špatný byl zvuk a chybí nahrávka, neboť jsem takové trdlo, že jsem si špatně nastavila nahrávací SW. Pořídila jsem tedy nahrávku němou :-) Že by návrat k němým filmům??? R.
Radka Nepustilová
Paní Tichá vypadala jako zkušená lektorka. Reagovala na dotazy, mluvila srozumitelně a webinář měla připravený. Díky
Mgr. Pavla Šoltésová
Za seminář moc děkuji, jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Lektorka byla moc milá a mluvila o vlastních zkušenostech, ne o naučených metodách, které se tak těžko převádí do praxe :-).
Irena Černochová
Dobrý den kurzy paní Pšeničkové jsou skvělé. Velice ráda se jich účastním. Vždy mě přinesou nové rady, jak pracovat dál s dětmi nebo nějaký nový nápad pro předškoláky.Doporučuji všem kamarádům, učitelům a známým vyzkoušejte webináře.
Libuše Kroupová ZŠ Mutěnická,Brno
Webinář od paní lektorky Petry Pšeničkové byl zajímavý jako vždy a pro mne velice přínosný. Čerpám potom informace pro mou práci v mateřské škole. Navštívila jsem již několik webinářů od paní Petry a mohu jenom doporučit.
Hana Juzková ZŠ a MŠ Sentice
Výborná lekce. Paní Pšeničková je příjemná, její nápady využívám ve své třídě.
Šárka Javůrková MŠ K Podjezdu 2
Dobrý den, skvělý webinář plný nápadů, které určitě využiji žádná teorie / to oceňuji/ ale vše praktické, vyzkoušené hry lze využít i jiných předmětech - předělat lektorka úžasná i když mně vypadával internet a občas jsem neslyšela, celkově jsem velice spokojená a těším se na další webináře zajímají mě především hry, aktivity, projekty, čtenářská gramotnost, nápady do všech předmětů I. stupně Děkuji, hezký den Sklenářová
Milada Sklenářová Mgr. Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace
Seminář byl skvělý, nabídl mi velké množství podnětů.
Mgr. Markéta Beránková ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
Náplň kurzu byl očekávající, přístup a nasazení lektora super.
Dagmar Kážová Mgr. et Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
©2015 Životní vzdělávání z.s.