Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
"Vyzkoušela jsem si nové věci, informace byly přehledné. Líbil se mi celkový pozitivní přístup, ochota vše vysvětlit, následná možnost komunikace po semináři."
účastník semináře
"Seminář je velmi přínosný pro pedagoga, který se začíná učit pracovat s interaktivní tabulí. Seznámení s možnostmi a tvorbou v programu Smart, nové nápady a inspirace."
účastník semináře
"Inspirativní seminář pro výuku hudební nauky, hodně nových nápadů, chytrá, šikovná, milá a ochotná paní lektorka."
Bc. Jana Krausová, ZUŠ V. Talicha, Beroun
"Seminář doporučuji, paní lektorka je tvořivá, umí předat své praktické zkušenosti."
Mgr. Jana Halbychová, ZUŠ Lounských, Praha-Nusle
"Doporučuji všem, kteří se chtějí přiblížit dnešní generaci a naučit je novou metodou milovat hudební nauku."
Lenka Kolářová, ZUŠ Řevnice
"Inspirace, nové nápady. Lektorka byla trpělivá, ochotná, vstřícná."
Pavla Nováková, ZUŠ Řevnice
"Seminář mi rozšířil množství aktivit. Mohu doporučit zejména vyučujícím větších kolektivů, kde je třeba střídat činnosti. Děti udrží lépe pozornost a procvičí větší množství látky."
Irena Tausingerová, ZUŠ Jižní Město, Praha 4
"Mnoho užitečných rad, přehledný výklad."
účastník semináře
"Užitečné rady k výuce hudební nauky, spousta nápadů."
účastník semináře
"Dověděla jsem se nové informace, historii komiksu jsem neznala. Webináře jsou přednášeny kvalitně, určitě doporučuji všem využít. Sama ráda příště využiji této možnosti."
Vlasta Žižková, ZŠ Chomutov, Zahradní
"Potřebovala jsem teorii komiksu a tady jí bylo tak akorát. Jasný a nápaditý vhled do teorie komiksu, navíc podpořený vizuálními podklady, které lze použít přímo ve výuce. Vřele doporučuji."
Mgr. Lenka Jedličková, Dražice
"Vřele doporučuji, webinář obsahoval spoustu podnětů a zajímavých informací. Zajímavý pohled zejména do teorie komiksu. Lektor je odborník s přehledem, líbilo se mi jasné a srozumitelné vyjadřování."
Mgr. Markéta Illová, ZŠ Velké Opatovice
"Doporučujem tento štýl vzdelávania. Je to príjemný spôsob ako sa niečo nové dozvedieť, podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými a zároveň si užívať pohodlie svojho domova. Určite si opäť vyhľadám nejaký tematicky zaujímavý webinár a prihlásim sa naň."
Mgr. Oľga Proksová, Košice
"Měla jsem možnost se dozvědět nové věci, dobrá angličtina a profesionálnost v oboru, všechno bylo OK."
Mgr. Smolová Ludmila, ZŠ Žamberk
"Tento typ dalšího pedagogického vzdělávání se mi moc líbil, v klidu domácího prostředí se mi dobře přemýšlelo, vyhovovala mi i chatová forma komunikace a setkání s názory kolegů z celé republiky. Získala jsem další zkušenosti při výuce matematiky, lektorka uváděla konkrétní vlastní zkušenosti."
Mgr. Dagmar Piková, ZŠ Otokara Březiny, Jihlava
"Webinář byl hezky strukturovaný, měl "hlavu a patu", paní lektorka reagovala i na otázky z chatu. Zaujal mě způsob dělení dětí do skupinek, většinou pracuji s pevně danými skupinkami, podle toho, jak děti sedí. Nenapadlo by mě, že skupinky nemusí být stejně početné."
Mgr. Vlasta Koppová, Ostrava
"Jelikož tuto matematiku vyučuji již čtvrtým rokem, ujistila jsem se, že moje práce, zaujetí dětí, postupy i výsledky jsou ve většině totožné jako u paní lektorky. Myslím, že hodně záleží na složení dětí ve třídě. Já jsem v tomto nyní spokojená, uvidím, až dostanu nové žáčky."
Mgr. Adéla Stollinová, ZŠ Chotěboř, Smetanova
"Webinář byl pro mě dalším kamínkem do skládačky, kterou se pokouším utvořit si obraz o kladech, ale i záporech výuky M podle prof. Hejného."
Mgr. Soňa Sikorová, Masarykova ZŠ Návsí
"Ucelení témat, nové konkrétní nápady do praxe, lektorky byla milá, sympatická, vše hezky řečeno."
Bc. Gabriela Vospělová, MŠ Dačice
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Bylo to mé první hlubší seznámení, dozvěděla jsem se jak pracovat se skupinou, jak nastavit pravidla, tipy na videa a náměty k práci, úžasné první seznámení s touto výukou. Lektorka byla velmi vstřícná, komunikativní paní se spoustou elánu a nadšení. Oceňuji snahu odpovídat na dotazy."
Mgr. Jitka Kyselá, ZŠ a MŠ Mořkov, okres Nový Jičín
"Velmi pěkné podání daného tématu, vhodné osvěžení hodiny, nové nápady pro výuku. Líbila se mi zapálenost lektorky."
Mgr. Jana Zikmundová, ZŠ Světlá nad Sázavou Komenského
"Získala jsem informace o nejrůznějších aplikacích, které lze při výuce využít. Vše bylo jasné a srozumitelné. Lektorka měla příjemné vystupování a přehled v problematice."
Mgr. Jana Horáčková, ZŠ a MŠ Uhřice, okres Hodonín
"Nová zkušenost - poprvé jsem absolvoval webinář. Téma mi pomohlo ujasnit si poznatky z praxe, připomenout si obecně známé pravdy a získat ucelený soubor postupů pro další práci s žáky. Vše bylo jasné a nenapadá mě nic, co by chybělo. Lektor uváděl nejen příklady ze své pedagogické praxe, ale i vlastní zážitky ze školních let."
Mgr. Miloš Barták, ZŠ Hluk, Nám. Komenského
"Připomenutí si základních pravidel a zajímavé příklady, vše vysvětleno, milé vystupování, příklady z praxe, humor."
Mgr. Ladislava Petrusová, ZŠ Chotěboř, Buttulova
"Přehledné shrnutí a připomenutí toho, co je a není autorita, uvědomění si některých případných vlastních chyb."
Mgr. Veronika Malinová, ZŠ Brno, Hamry 12
"Pěkné shrnutí logopedické prevence pro oživení."
Lucie Hloušková, DiS., MŠ U Stadionu, Česká Třebová
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Spousta informací, jak zpestřit hodinu, člověk vše víceméně používá, ale je dobré si to připomenout :) na co si dát pozor co se týče autority vůči dětem. Byl to můj první webinář, jsem spokojená."
Bc. Pavla Krátká, Troubky
"Rozhodně doporučuji ostatním zájemcům tyto webináře, které jsou jednoznačně přínosné a obohacující... Webinář byl velmi demonstrativní, transparentní. Budu se těšit na další nabídky, které rozhodně velice rád využiji. Ještě jednou za vše mnohé díky a budu se těšit na opětovnou spolupráci s Vámi. Ať se Vám daří ."
Dr. Radek Menoušek, ZUŠ Heřmanův Městec
"Nápadník činností pro rozvoj řeči. Vše bylo jasně a zřetelně vysvětleno. Nápaditost, logická návaznost. Hned jsem si objednala další seminář paní lektorky. Děkuji."
Renata Malcovská, Dis., MŠ Údlice
"Dosud jsem se při své práci ještě nesetkala s dítětem, které má vývojovou dysfázii, proto pro mě byly získané informace z webináře důležité, jsem ráda za veškeré informace, týkající se této problematiky."
Mgr. Hana Škodová, ZŠ a MŠ Raspenava
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Webinář všem doporučuji. Lektorka navodila příjemnou atmosféru, během jedné hodiny bylo podáno velké množství informací, zopakování vědomostí a získání nových poznatků z oblasti logopedie."
Mgr. Iveta Zahradecká, Bernartice u Trutnova
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Přehlednost a názornost předkládaných informací, nové podněty."
Jana Šmydkeová, ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského
"Všem doporučuji. Spousta informací, které získáte přímo do Vašeho domova ((-:"
Mgr. Pavlína Planková, MŠ Huslenky, okres Vsetín
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Dozvěděla jsem se, jak dále využívat interaktivní tabuli, lektorka vše pomalu a v klidu vysvětlila. Webináře jsem se zúčastila již po druhé a jsem z této formy vzdělávání nadšená. Nemusím nikam daleko cestovat, vše se učím z domova a hlavně v době, kdy již mám po práci a i rodina je zabezpečena. Vřele doporučuji."
Dagmar Šimšová, ZŠ a MŠ Rybníky, Moravský Krumlov
"Doporučuji tento seminář všem, kteří již pracují na IT, nebo si ji chtĕjí do své MŠ pořídit. Posloužil mi jako seznámení s možnostmi práce na IT, kterou bychom si rádi pořídili, pochopila jsem snad témĕř vše, ale bude třeba vlastní zkušenost s konkrétní IT."
Eva Kotrisová, ZŠ a MŠ při Sanatoriu Edel Zlaté Hory
"Srozumitelnou formou veden webinář, který "utekl jako voda". Názorně jsem viděla, že příprava pracovních listů není až tak náročná a jaký mají efekt."
Bc. Jitka Punnerová, Mateřská škola RADOST, Třebihošť
"Určitě doporučuji, praktické informace, praktická znalost oboru. Lektorka hovořila srozumitelně, ale moje znalosti nejsou tak velké, abych vše pochopila za 1,5 hodiny. Musím na sobě dále pracovat a naučit se s programem."
Marie Kotková, ZŠ a MŠ Novosedly nad Nežárkou
"Dozvěděla jsem se vhodné informace pro práci s tabulí, vše mi bylo jasné, paní lektorka mluví ze zkušenosti, bez teorie."
Lucie Chlupová, Boskovice
"Zopakovala jsem si základní teze asertivního chování a jednání s rodiči. Lektor měl aktivní znalost prostředí, o kterém přednášel, ale i částečný odstup od učitelského prostředí."
Mgr. Jana Rohlová, ZŠ Slaný, Politických vězňů
"Zopakovala jsem si základní teze asertivního chování a jednání s rodiči. Lektor měl aktivní znalost prostředí, o kterém přednášel, ale i částečný odstup od učitelského prostředí."
Mgr. Jana Rohlová, ZŠ Slaný, Politických vězňů
"Shrnutí důležitých informací o komunikaci, o komunikaci s rodiči, lze ihned aplikovat v praxi."
RNDr. Blanka Vodová, ZŠ a MŠ Větrný Jeníkov
"Pohodlné, přínosné, velmi zajímavé, názorné ukázky správného nastavení mluvidel při výslovnosti jednotlivých hlásek."
Andrea Pažitková, MŠ Sluníčko Šumperk
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Webináře nejsou časově náročné, může je kdokoliv absolvovat z pohodlí domova, lektor reaguje na chat, okamžitě vysvětluje, doplňuje. Tyto webináře jsou pro mě "nakopávací", když mám pocit, že zabředávám do stereotypů. Děkuji za ně. Lektor uvádí příklady z praxe, není to jen holá teorie."
Mgr. Jitka Krejsová, ZŠ Letohrad
"Dal mi náměty pro čtenářské dílny."
Mgr. Markéta Beránková, ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
"Webinář byl velmi přínosný. Inspiroval mne k reflexi vlastní pedagogické práce a získala jsem zásobu konkrétních nápadů k řešení výchovných problémů. Děkuji."
Mgr. Věra Švecová, ZŠ Planá nad Lužnicí
"Ověřila jsem si správnost vlastního řešení zmíněných situací."
Jana Štadlerová, ZŠ a MŠ Věšín
"Webinář všem doporučuji. Informace jsou přehledné a nechybí praktické ukázky. Zopakování poznatků z oblasti logopedické prevence. Získání nových poznatků, praktická cvičení. Během jedné hodiny bylo sděleno velké množství informací. Příjemné vystupování, vytvoření dobré atmosféry. Jasné a praktické ukázky - názornost. Jsem spokojena, ráda se zúčastním dalších webinářů z oblasti logopedie."
Mgr. Iveta Zahradecká, Bernartice u Trutnova
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Jasné a srozumitelné informace, ukázky a upozornění na chyby, které se často vyskytují."
Věra Dumpíková, Mokrá-Horákov
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Doporučila bych všem učitelům, co se chtějí dozvědět spoustu praktických věcí. A také je to velice pohodlné, když je to umožněno takto přes internet a nemusí se nikam cestovat. Dozvěděla jsem se spoustu praktických návodů, jak pracovat s dětmi. Příjemná, milá paní lektorka, bylo vidět, že tu práci má ráda a hodně o ní ví."
Karla Lavická, ZŠ a MŠ Třebíč
"Dozvěděla jsem se rozdíl mezi dílnou čtení (kterou znám a provozuji) a čtenářskou lekcí. Nové pro mě byly také minilekce a některé metody. Spousta nových informací z pohodlí domova. Webinář šetří čas a peníze, nemusí se nikam dojíždět a uvolňovat se z práce."
Mgr. Lucie Tvarůžková, ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice
©2015 Životní vzdělávání z.s.