Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Lektor/ka:
Lektor/ka:
Lektor/ka:
Lektor/ka:
"Byla to zajímavá zkušenost. Určitě využijeme další přínosný webinář."
Mgr. Markéta Matyášová, ZŠ a MŠ Kobeřice u Brna, okr. Vyškov, p.o.
"Měla jsem zatím možnost zúčastnit se dvou webinářů a oba byly velmi dobře připraveny a splnily má očekávání. Nové nápady a postupy, srozumitelný a názorný výklad."
Mgr. Jarmila Tomanová, ZŠ a MŠ Študlov, okres Vsetín
"Zúčastnila jsem se již několikátého webináře, jsem spokojena, nemám připomínky. Získání nových nápadů, lektorka hovoří z praxe."
Anna Valentová, Mateřská škola Ústí nad Labem
"Webinář je přínosem pro každého, kdo učí malé děti, u kterých se vyskytují problémy se čtením. Problémy mohou být dány poruchou, ale i nevyzrálostí dítěte. Takové děti si zaslouží Vaši pozornost a včasnou pomoc, nikoliv přehlížení spojené s nezdarem. Přínosem byla i praktická ukázka provázané, rozfázované práce s jedním textem."
Mgr. Blanka Vodičková, ZŠ Jílovská, Praha 4
"Srozumitelnost, praktické nápady, práce se čtecí tabulkou - ukládání správné podoby slov."
Mgr. Marie Maříková, ZŠ Jindřicha Matiegky, Mělník
"Velmi jasné, srozumitelné a exaktní formulování dané problematiky, žádné zbytečné a prázdné plácání."
Mgr. Vlastimil Prachař, Purkyňovo gymnázium, Strážnice
"Zaujala mě struktura čtenářského deníku, myšlenkové mapy si upravím pro potřeby 2. stupně."
Jana Christenová, ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
"Shrnutí poznatků, teorií a informací k tématu - ucelený materiál pro pozdější připomenutí, sebereflexi. Vše bylo jasné, lektor uváděl příklady ze své pedagogické praxe."
Mgr. Miloš Barták, ZŠ Hluk, Nám. Komenského
"Zopakovala jsem si pojmy, ujasnila si stavy a situace ve třídě, chování jednotlivců, příčiny. Tuto formu vzdělávání doporučuji všem. V pohodlí domova se můžete vzdělávat na jakékoli téma. Pokud je dostatek času na diskuzi, oceníte i jeho praktickou stránku."
Štěpánka Kachníková, Katolická ZŠ, Uherský Brod
"Poutavé téma, uvědomění si některých negativních jevů i z pozice učitele ve třídě, které mohou ovlivnit žákovu zlobivost."
Mgr. Michaela Manová, Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ Trojanovice
"Poprvé jsem vyzkoušela online seminář - z pohodlí domova, pyžama a se svým oblíbeným čajem a ráda se k tomuto způsobu vzdělávání, zcela odpovídajícímu klasické formě s příjemným bonusem domácího klidu, budu vracet:). Ukázky jednotlivých cviků lektorkou, seznámení se s novým cvičením - masáž jazyka kartáčkem. Vystupování a přednes lektorky byl velice příjemný a poutavý."
Bc. Alena Ernestová, MŠ Sychrov
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Doporučuji tento typ webináře. V pohodlí domova jsem se dozvěděla důležité informace pro svoji práci. Webinář se mi velmi líbil, pro mě tam bylo vše, co jsme jako začátečník potřebovala vědět."
Dana Šedá, MŠ Sedliště, okres Svitavy
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Téma webináře bylo zaměřeno na aktuální problémy dětí v jazykové oblasti s praktickými ukázkami, vše mně bylo jasné."
Mgr. Hana Minářová, ZŠ Lanškroun
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Byl to můj první webinář, získala jsem nové poznatky při skupinové práci, použití nových odkazů v praxi. Lektor vložil do své prezentace odpovědi na otázky od posluchačů. Byly nám zaslány všechny dokumenty a odkazy, které na webináři použil. Srovnávání dobré a špatné práce ve skupinách."
Mgr. Romana Kotoučková, ZŠ a MŠ Březí, okres Břeclav
"Bylo řečeno vše, co jsem potřeboval slyšet, příklady z praxe."
Bc. Lukáš Caha, Velké Hamry
"Velice doporučuji, lektor zná problematiku podrobně a přehledně vysvětluje v omezeném časovém úseku. Používání metod práce ve třídě s integrovanými dětmi, Velký přehled o problematice, porovnávání situací v jiných zemích, uvádění příkladů přímo k problematice."
Mgr. Hana Honzírková, ZŠ a MŠ Koclířov, okr. Svitavy
"Utvrdil mne, že mám k inkluzi správný postoj a že vůbec nedělám věci špatně. Lektor mluvil jasně k věci, byl vstřícný a odpověděl na všechny otázky."
Mgr. Michaela Kořenková, ZŠ Žulová, okr. Jeseník
"Webinář jsem absolvovala poprvé a už bych neměnila za seminář ze dvou důvodů - mohla jsem jej sledovat z pohodlí domova a během přednášky jsem mohla chatovat s přednášejícím. Když ještě zmíním nízkou cenu a kvalitního přednášejícího, jako je pan Hubatka, je to sázka na jistotu. Získala jsem mnoho informací z praxe, pan lektor je zkušený učitel, zapálený pro věc a také sympatický muž:). Byla jsem spokojená."
Mgr. Dagmar Kameníková, Dambořice
"Webináře k inkluzi jsem se účastnila poprvé. Vše konkrétně objasněno, vysvětleno, stručně řečeno, webinář přínosný ve všem! Kvalitní informace k problematice včetně zaslaných materiálů. Ještě jednou mockrát děkuji."
Mgr. Jiřina Dvořáková, ZŠ Světlá nad Sázavou
"Webinář jsem absolvovala poprvé a zvládla jsem technické záležitosti v pohodě. Hodinová dotace je dostatečná, co se týče pozornosti a soustředění na problematiku. Lektor reagoval na dotazy okamžitě a neměl problém se přizpůsobit. Lektor se držel tématu, a to i tak ožehavého jako je inkluze. Pohled na inkluzi ne zcela dle současného trendu - frontální výuka, realita a inkluze, únosnost inkluze..."
Mgr. Lucie Marková, Ústí nad Labem
"Velice podnětný a inspirativní pohled na tématiku bylinek a využití u dětí. Nemá to chybu, v klidu a pohodě se ve svém volném čase vzdělávám podle svého zájmu."
Jana Šmydkeová, Bílovec
"Na webináři jsem se dozvěděla mnoho nových, konkrétních návodů a nových informací. Uvítala jsem i příklady z praxe a diskuzi. Webinář pro mě byl přínosný v tom, že spoustu informací použiji v praxi. Všechny informace byly jasné a na hodinový webinář vyčerpávající. Na lektorce se mi líbila vstřícnost."
Marcela Andrašková, MŠ Šluknovská
"Jsem začínající pedagog a všechny vaše webináře jsou pro mne přínosem ve všem. Pro mě je webinář jedním z vodítek i inspirací, které využívám ve své práci."
Libuše Humrová, MŠ Údlice
"Osvěžení nápadů a připomenutí, jak důležité je rozvíjení všech druhů paměti a jemné motoriky u malých předškoláků, ale i u dětí na počátku jejich školní kariéry."
Mgr. Blanka Vodičková, ZŠ Jílovská, Praha 4
"I přes dlouholetou praxi s předškolními dětmi jsem se seznámila s některými novými metodami a další si oživila."
Anna Valentová, MŠ Ústí nad Labem
"Webinář byl velmi pěkně vedený a obsahoval mnoho informací pro bylinkáře - začátečníky. Navedl mě k tomu, že se začnu více o bylinky zajímat."
Monika Josefíková, Uherský Brod
"Webinář jsem absolvovala se zaujetím nejen mým, ale i mých zvědavých dětí. Doporučuji pro inspiraci ze světa bylin kolem nás. Neměli bychom se bát vrátit se více ke kořenům a bohatství, které poskytuje příroda kolem nás. Líbilo se mi téma v souvislosti s dětmi, přírodou, využitím přírodní formy bylinek. Líbila se mi přehlednost zpracování prezentace, způsob vyjadřování i výběr běžně dosažitelných bylin."
Mgr. Lenka Farská, ZŠ Vysoké nad Jizerou
"Webinář bych velmi doporučila. Ať už pro získání nových poznatků nebo jen pro motivaci. Jsem začínající pedagog, tak pro moji práci byl velkým přínosem. Pěkná komunikace, výborná připravenost, zmiňované věci z praxe."
Bc. Libuše Humrová, MŠ Údlice
"Webinář byl dobře strukturovaný. Srozumitelný výklad, utřídění poznatků o této problematice. Hlavní výhodou byla úspora času - sledování z domova."
Mgr. Hana Štercová, ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského
"Připomenutí si známých informací a získání nových. Vše bylo jasné, srozumitelné."
Mgr. Adéla Stollinová, ZŠ Chotěboř, Smetanova
"Webinář byl jasný, přehledný, připomenutí známých faktů, na Pettyho jsem už pozapomněla."
Mgr. Veronika Malinová, ZŠ Brno, Hamry 12
"Všechno, co jsem se dověděla, tak ve velké míře dělám i já. Takže jsem zjistila, že to asi dělám dobře. Webinář byl dobrý, vše bylo jasné, přehledná prezentace."
Mgr. Jindřiška Mrázková, ZŠ Židlochovice, okr. Brno-venkov
"Mnoho nových poznatků, webinář navazoval na 1. část. Vstřícný, milý a profesionální přístup lektorky, která vše srozumitelně vysvětlila a vhodně doplnila krátkými videi. Již se těším na další milé setkání."
Bc. Jitka Punnerová, Mateřská škola RADOST, Třebihošť
"Vyzkoušela jsem si nové věci, informace byly přehledné. Líbil se mi celkový pozitivní přístup, ochota vše vysvětlit, následná možnost komunikace po semináři."
účastník semináře
"Seminář je velmi přínosný pro pedagoga, který se začíná učit pracovat s interaktivní tabulí. Seznámení s možnostmi a tvorbou v programu Smart, nové nápady a inspirace."
účastník semináře
"Inspirativní seminář pro výuku hudební nauky, hodně nových nápadů, chytrá, šikovná, milá a ochotná paní lektorka."
Bc. Jana Krausová, ZUŠ V. Talicha, Beroun
"Seminář doporučuji, paní lektorka je tvořivá, umí předat své praktické zkušenosti."
Mgr. Jana Halbychová, ZUŠ Lounských, Praha-Nusle
"Doporučuji všem, kteří se chtějí přiblížit dnešní generaci a naučit je novou metodou milovat hudební nauku."
Lenka Kolářová, ZUŠ Řevnice
"Inspirace, nové nápady. Lektorka byla trpělivá, ochotná, vstřícná."
Pavla Nováková, ZUŠ Řevnice
"Seminář mi rozšířil množství aktivit. Mohu doporučit zejména vyučujícím větších kolektivů, kde je třeba střídat činnosti. Děti udrží lépe pozornost a procvičí větší množství látky."
Irena Tausingerová, ZUŠ Jižní Město, Praha 4
"Mnoho užitečných rad, přehledný výklad."
účastník semináře
"Užitečné rady k výuce hudební nauky, spousta nápadů."
účastník semináře
"Dověděla jsem se nové informace, historii komiksu jsem neznala. Webináře jsou přednášeny kvalitně, určitě doporučuji všem využít. Sama ráda příště využiji této možnosti."
Vlasta Žižková, ZŠ Chomutov, Zahradní
"Potřebovala jsem teorii komiksu a tady jí bylo tak akorát. Jasný a nápaditý vhled do teorie komiksu, navíc podpořený vizuálními podklady, které lze použít přímo ve výuce. Vřele doporučuji."
Mgr. Lenka Jedličková, Dražice
"Vřele doporučuji, webinář obsahoval spoustu podnětů a zajímavých informací. Zajímavý pohled zejména do teorie komiksu. Lektor je odborník s přehledem, líbilo se mi jasné a srozumitelné vyjadřování."
Mgr. Markéta Illová, ZŠ Velké Opatovice
"Doporučujem tento štýl vzdelávania. Je to príjemný spôsob ako sa niečo nové dozvedieť, podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými a zároveň si užívať pohodlie svojho domova. Určite si opäť vyhľadám nejaký tematicky zaujímavý webinár a prihlásim sa naň."
Mgr. Oľga Proksová, Košice
©2015 Životní vzdělávání z.s.