Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Kurz byl velmi zajímavý, plný důležitých informací a materiálů pro praxi.
Mgr. Iveta Zahradecká
vše bylo srozumitelné, k tématu, výborně zpracovány přílohy, které lze použit v praxi
Jana Šmydkeová MŠ Zahradní v Bílovci
Dobrý večer, seminář byl plný zajímavých věcí a hlavně velmi užitečných materiálů. Lektorka byla jednoznačně profesionál, který se v této problematice výborně orientuje. Ještě jednou děkuji a určitě doporučím dál.
Petra Šedivá
Náplň kurzu i nasazení lektora super.Děkuji
Mgr. et Mgr. Dagmar Kážová
Informace byly dostatečné a srozumitelné. Paní lektrorka je příjemná a v dané problematice velmi dobře orientovaná.
Jana Švejdová
Webináře jsem se zúčastnila poprvé a moc mi to vyhovovalo. Spousta informací za krátkou dobu, v klidu, bez nutnosti někam dojíždět. Již jsem si vybrala další dva semináře. Lektorka byla super, mluvila plynule, mělo to hlavu a patu, srozumitelně. Děkuji za informace. S pozdravrm Alice Zachovalová
Alice Zachovalová
Seminář se mi moc líbil. A je velmi praktické, že probíhá z pohodlí našeho domova, nebo práce. Těším se na příští lekci.
Iveta Aman Zuš A. M. Buxton
Jsem se všemi webináři velmi spokojena. Lektorky jsou bezvadné, informace zajímavé a velmi užitečné. Hodně z těchto webinářů čerpám. Děkuji moc za ně. Nemusím nikam cestovat, nechybím v práci a jsem v klidu a pohodlí domova. Co víc si přát. Ještě jednou díky. Fryčáková
Mgr. Žaneta Fryčáková
Webinář splnil mé očekávání. Lektor přehledně a srozumitelně ukázal, k čemu jsou myšlenkové mapy dobré, a poskytl cenné rady pro jejich užití. Obecně využívám možnosti učit se prostřednictvím webinářů zejména proto, že příručky zpravidla neposkytují žádnou zpětnou vazbu, neumožňují klást otázky ani inspirovat se příspěvky ostatních účastníků. Děkuji!
RNDr. Meda Višňáková
Doporučil bych webinář pro absolutní začátečníky s myšlenkovými mapami, lidi se základními vědomostni o mozku a principech kreatitivy. Na webináři se dozví užitečné základní informace důležité pro další osobní růst.
Tomáš Bednář Tomáš Bednář (Spoluzakladatel projektu Kreativní Slovník)
Děkuji za seminář. Ocenila jsem tvorbu testů v prostředí Google a v programu SN.
Martina Šťastná, Ing. Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk
Jakub Velecký je velmi příjemný lektor, který vše srozumitelně vysvětlil. Je vidět, že ví o čem mluví. Tvorba testů v jeho podání je mi hned jasnější a určitě ve své praxi nové poznatky využiji. Blanka Vodičková
Blanka, Vodičková, Mgr. Základní škola Praha 4, Jílovská
Dobrý den, seminář i lektor se mi líbil.Hodnotím za 1.Děkuji M. Suchá.
Markéta Suchá ZŠ Velké Přítočno
Osobně první zkušenost s webinářem, velice se mi líbila forma, obsah i prezentace paní lektorky. Děkuji.
Daniela Vrňatová ZŠ a MŠ Cerhovice
Webinář byl užitečný, přehledný, projev lektorky klidný a srozumitelný. Špatný byl zvuk a chybí nahrávka, neboť jsem takové trdlo, že jsem si špatně nastavila nahrávací SW. Pořídila jsem tedy nahrávku němou :-) Že by návrat k němým filmům??? R.
Radka Nepustilová
Paní Tichá vypadala jako zkušená lektorka. Reagovala na dotazy, mluvila srozumitelně a webinář měla připravený. Díky
Mgr. Pavla Šoltésová
Za seminář moc děkuji, jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Lektorka byla moc milá a mluvila o vlastních zkušenostech, ne o naučených metodách, které se tak těžko převádí do praxe :-).
Irena Černochová
Dobrý den kurzy paní Pšeničkové jsou skvělé. Velice ráda se jich účastním. Vždy mě přinesou nové rady, jak pracovat dál s dětmi nebo nějaký nový nápad pro předškoláky.Doporučuji všem kamarádům, učitelům a známým vyzkoušejte webináře.
Libuše Kroupová ZŠ Mutěnická,Brno
Webinář od paní lektorky Petry Pšeničkové byl zajímavý jako vždy a pro mne velice přínosný. Čerpám potom informace pro mou práci v mateřské škole. Navštívila jsem již několik webinářů od paní Petry a mohu jenom doporučit.
Hana Juzková ZŠ a MŠ Sentice
Výborná lekce. Paní Pšeničková je příjemná, její nápady využívám ve své třídě.
Šárka Javůrková MŠ K Podjezdu 2
Dobrý den, skvělý webinář plný nápadů, které určitě využiji žádná teorie / to oceňuji/ ale vše praktické, vyzkoušené hry lze využít i jiných předmětech - předělat lektorka úžasná i když mně vypadával internet a občas jsem neslyšela, celkově jsem velice spokojená a těším se na další webináře zajímají mě především hry, aktivity, projekty, čtenářská gramotnost, nápady do všech předmětů I. stupně Děkuji, hezký den Sklenářová
Milada Sklenářová Mgr. Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace
Seminář byl skvělý, nabídl mi velké množství podnětů.
Mgr. Markéta Beránková ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
Náplň kurzu byl očekávající, přístup a nasazení lektora super.
Dagmar Kážová Mgr. et Mgr.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Kurz byl přínosný, přístup lektora skvělý.
Dagmar Kážová Mgr. et Mgr.
Webináře jsou výbornou vzdělávací alternativou. Pro mě jsou někdy zbytečně široce obsahově rozebírané již déle fungující vyhlášky a zákony a nestihne se pak během jedné hodiny to nejdůležitější. Ale je to asi tím, že jsem ve funkci ředitelky již přes 20 let. Jinak jsem spokojená s tím, že nemusím nikam cestovat. Nabídka mi vyhovuje, důležité jsou novinky a změny....
Jana Hrušíková MŠ Hrušovany
Děkuji paní lektorce za velmi praktické a potřebné informace ohledně uvedení inkluze do praxe. Během webinářů jsem alespoň trochu získala přehled o tom, co je inkluze, jakou potřebuji dokumentaci a několik praktických rad. Myslím si, že Inkluze je tak široké téma, že by bylo třeba probrat mnohem podrobněji. Děkuji a webináře paní lektorky doporučuji všem.
Marie Kotková ZŠ a MŠ Novosedly nad Než.
Téma bylo velmi zajímavé a obsáhlé. Paní lektorka se snaží předat co nejvíce informací, které jsou pro nás důležité. Bohužel časový rozsah semináře je velmi krátký.
Marie Kotková ZŠ a MŠ Novosedly nad Než.
Webinář byl spíše pro vedoucí pracovníky,ale jsem ráda,že jsem se zúčastnila,jinak bych se takové zajímavosti nedověděla.Lenka velice pěkně mluví,má znalosti a je "tvrdá" a tak to má být.Kdyby bylo takových více,hned by bylo školství na lepší úrovni.Děkuji
Hana Čechová MŠ Srdíčko
Absolvovala jsem již několik webinářů a jsem moc spokojená. Zajímavá témata, důležité informace, klid a pohodlí domova. Co víc si přát.
Mgr. Žaneta Fryčáková soukromá osoba
Webinář byl pro mě velmi přínosný. Získala jsem řadu důležitých informací, včetně cenných materiálů, týkajících se dané problematiky. Projev lektorky byl příjemný a srozumitelný.
Iveta Zahradecká
Velmi poučný a zajímavý webinář. Lektorka mluvila jasně, srozumitelně a věcně. Dokázala vysvětlit problematiku a ukázat kladné i záporné stránky věci. Přehledně vypíchla všechny záležitosti, které se pojí s inkluzivním vzděláváním. Měla dostatek příkladů z praxe a věděla o čem mluví. Pro mě velmi přínosný seminář, Ucelila jsem si nejasnosti a mám nové informace a vědomosti o této problematice. Velmi děkuji P. lektorce a těším se na další webinář. S pozdravem Martina Vondráčková
Martina Vondráčková Mgr. Mateřská škola Údlice
Děkuji za shrnutí veškerých informací a možných okruhů kontroly.
Alena Kořínková Mateřská škola Štětí,prispevkova organizace
Webinář mi objasnil složitosti nadcházejícího procesu inkluze velmi fundovanou paní lektorkou.
Alena Kořínková Mateřská škola Štětí,prispevkova organizace
Kurz byl pěkně vedený, věcně připravený, možná by mohl mít větší časovou dotaci. Děkuji.
Bc. Jiřina Zumrová Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71, okres Kolín
Dobrý den, webinář se mi líbil, splnil má očekávání. I s lektorkou jsem byla spokojená. Nemám k ničemu výhrady.
Věra Uvírová, Mgr. Mateřská škola Staré Heřminovy, okres Bruntál, příspěvková organizace
Seminář bys skvělý, paní lektorka nám nabídla velké množství materiálů do výuky
Mgr. Markéta Beránková ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
Dobrý den, webinář byl pro mě velmi přínosný. Jako začínající učitelka ocením vyzkoušené náměty, prověřené v praxi. Paní lektorka vystihla podstatu her, upozornila nás na obtíže, reagovala na otázky. Děkuji
Dana Procházková Základní škola a Mateřská škola Těchonín
"Byla to zajímavá zkušenost. Určitě využijeme další přínosný webinář."
Mgr. Markéta Matyášová, ZŠ a MŠ Kobeřice u Brna, okr. Vyškov, p.o.
"Měla jsem zatím možnost zúčastnit se dvou webinářů a oba byly velmi dobře připraveny a splnily má očekávání. Nové nápady a postupy, srozumitelný a názorný výklad."
Mgr. Jarmila Tomanová, ZŠ a MŠ Študlov, okres Vsetín
"Zúčastnila jsem se již několikátého webináře, jsem spokojena, nemám připomínky. Získání nových nápadů, lektorka hovoří z praxe."
Anna Valentová, Mateřská škola Ústí nad Labem
"Webinář je přínosem pro každého, kdo učí malé děti, u kterých se vyskytují problémy se čtením. Problémy mohou být dány poruchou, ale i nevyzrálostí dítěte. Takové děti si zaslouží Vaši pozornost a včasnou pomoc, nikoliv přehlížení spojené s nezdarem. Přínosem byla i praktická ukázka provázané, rozfázované práce s jedním textem."
Mgr. Blanka Vodičková, ZŠ Jílovská, Praha 4
"Srozumitelnost, praktické nápady, práce se čtecí tabulkou - ukládání správné podoby slov."
Mgr. Marie Maříková, ZŠ Jindřicha Matiegky, Mělník
"Velmi jasné, srozumitelné a exaktní formulování dané problematiky, žádné zbytečné a prázdné plácání."
Mgr. Vlastimil Prachař, Purkyňovo gymnázium, Strážnice
"Zaujala mě struktura čtenářského deníku, myšlenkové mapy si upravím pro potřeby 2. stupně."
Jana Christenová, ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
"Shrnutí poznatků, teorií a informací k tématu - ucelený materiál pro pozdější připomenutí, sebereflexi. Vše bylo jasné, lektor uváděl příklady ze své pedagogické praxe."
Mgr. Miloš Barták, ZŠ Hluk, Nám. Komenského
"Zopakovala jsem si pojmy, ujasnila si stavy a situace ve třídě, chování jednotlivců, příčiny. Tuto formu vzdělávání doporučuji všem. V pohodlí domova se můžete vzdělávat na jakékoli téma. Pokud je dostatek času na diskuzi, oceníte i jeho praktickou stránku."
Štěpánka Kachníková, Katolická ZŠ, Uherský Brod
"Poutavé téma, uvědomění si některých negativních jevů i z pozice učitele ve třídě, které mohou ovlivnit žákovu zlobivost."
Mgr. Michaela Manová, Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ Trojanovice
"Poprvé jsem vyzkoušela online seminář - z pohodlí domova, pyžama a se svým oblíbeným čajem a ráda se k tomuto způsobu vzdělávání, zcela odpovídajícímu klasické formě s příjemným bonusem domácího klidu, budu vracet:). Ukázky jednotlivých cviků lektorkou, seznámení se s novým cvičením - masáž jazyka kartáčkem. Vystupování a přednes lektorky byl velice příjemný a poutavý."
Bc. Alena Ernestová, MŠ Sychrov
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Doporučuji tento typ webináře. V pohodlí domova jsem se dozvěděla důležité informace pro svoji práci. Webinář se mi velmi líbil, pro mě tam bylo vše, co jsme jako začátečník potřebovala vědět."
Dana Šedá, MŠ Sedliště, okres Svitavy
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
"Téma webináře bylo zaměřeno na aktuální problémy dětí v jazykové oblasti s praktickými ukázkami, vše mně bylo jasné."
Mgr. Hana Minářová, ZŠ Lanškroun
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
©2015 Životní vzdělávání z.s.