Reference

Zobrazit reference semináře a/nebo lektora
Dobrý den. Webinář pana Čapka byl opět výborný. Bohužel naše státní školství není na alternativní způsob hodnocení připraveno. Aktivní učitel si vše řeší sám. Je ale mnoho učitelů, kteří učí podle starých zvyklostí. Pan lektor vystupoval příjemně se znalostí problematiky. Děkuji a přeji pohodové dny. V. Tichá
Vladislava Tichá, Mgr. Základní škola Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí
Dobrý den, webinář byl pro mě velmi výstižný, paní lektorku bych ráda pochválila.
Jana Bortlová, Bc. Mateřská škola Sluníčko Šumperk, Evaldova 25, příspěvková organizace
Webinář byl velmi zajímavý, jen mě mrzí, že se nezmínil komiks u nás.
Lenka Zelenková, Mgr. SSŠ a JŠ Č. Budějovice, s. r. o.
Webinář byl inspirující, poučný, přínosný s množstvím dobrých nápadů, které lze ve výuce využít.
Marie Ledvinová, Mgr. Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Děkuji,bylo to pěkné.
Hana Čechová Mateřská škola Srdíčko Pardubice, Luďka Matury 653
Webinář byl fajn, líbilo se mi množství nápadů. My začínáme v 1. a 2. třídě, tak mám nápady i pro větší. Zdravím. Pěkné svátky a hodně zdraví do nového roku. Irena Gramanová
Irena Gramanová, Mgr. Irena Gramanová,Mgr.
Webinářů se zúčastňuji často (nejen placených), vždy mě obohatí o další rady, nápady, zkušenosti, které využívám již následující den ve výuce. Tento webinář byl rovněž plný praktických rad.
Pavlína Byrtusová, Mgr. Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace
Dobrý den, děkuji moc, byl to můj první webinář , ale nebude poslední. Již jsem se přihlásila na další webinář pana Čapka :-) Velice mě potěšilo, že je možnost zaslat i nějaký pracovní materiál jako "ducháčci" a praktické rady. Pokud absolvuji školení na jakémkoliv kurzu, vždy jsou pro mě přínosem spíše praktické ukázky než text. Myslím si, že váš webinář moje požadavky splňuje. Děkuji
Alena Holá
Velice inspirativní kurz. Lektor hovořil věcně, velmi erudovaně. Moc děkuji a doporučuji.
Mgr. Martina Joujová Základní škola a mateřská škola Chraštice
Webinář byl inspirující,konkrétní,ideálně uspořádaný a hlavně nebyl zbytečně prodlužovaný. Určitě použiji aktivity v něm uváděné,stejně tak jako jsem použila z webináře,který proběhl v září na téma PODZIM. A také se určitě přihlásím i na téma JARO. S pozdravem Jana Urbánková
Jana Urbánková Mateřská škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Dobrý večer, na daný seminář jsem se moc těšila a doufala jsem, že mi pomůže řešit naši situaci s šesti dvouletými dětmi v heterogenní třídě. Ujistila jsem se, že vše organizujeme a děláme podle našich možností v podstatě v souladu s tím, co říkala paní lektorka. Je to sice velice náročné a vyčerpávající, ale bohužel se s tímto problémem zřejmě potýkáme všechny. Moc děkuji za zaslané materiály, jsou poučné. Vaše webináře navštěvuji již delší dobu a velice mi vyhovují. Vždy si z Vaší nabídky dokážu vybrat a určitě se zase na nějaký přihlásím. Paní lektorka byla velice milá, upřímná, strávila jsem u pc příjemnou hodinu. Přeji Vám hezké vánoce, šťastný nový rok, hodně sil a vytrvalosti. Šeráková Eva
Eva Šeráková ZŠ a MŠ Budkov
Paní Mgr.Petra Pšeničková je skvělá, vždy na jejich webinářích dostanu spoustu impulsů pro další práci v přípravné třídě. Moc je doporučuji.
Libuše Kroupová, Mgr. Libuše Kroupová,Mgr.
Webinář byl pro mne přínosný. Dozvedela jsem se informace, které běžně ucitelky nevědí. Děkuji rozhodně bych ho doporučila ucitelkam i reditelkam nejen státních školek ale i soukromých v rejstříku. Ještě jednou díky.
Ludmila Kovářová Mateřská škola DOMINO s.r.o.
Seminář byl velmi příjemný, poučný, věcný a praktický. Klidně by mohl být delší :-) Ještě jednou děkuji.
Mgr. Marta Šišláková Mateřská škola Bohumilice
Seminář na téma byl pro mě velice zajímavý. Hlavně 3 informace pro mě byly zásadní. Když budu chtít někoho kritizovat, tak jen za to, jak se právě chová (co se mi nelíbilo) a neřešit jeho osobu, i když o něm nemám zrovna dobré mínění. Když bude někdo kritizovat mě, tak zachovat klid, nenechat se vytočit a raději si nechat čas na rozmyšlenou. Zatřetí - přemýšlet, jak položit otázku, aby s tím druhým byla vůbec řeč a dostali jsme se v komunikaci k cíli. Učím na střední škole, takže jistě dost podstatné informace. Moc děkuji.
Vladimíra Bagová, Mgr. Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky České |Budějovice, s.r.o.
Dnešního webináře jsem se zúčastnila poprvé. Splnil mé očekávání, zamyslela jsem se nad mým přístupem k žáčkovi :-) V budoucnu budu určitě volit jiná, vhodná slova při vzájemné komunikaci. Přednáška mi umožnila zamyslet se sama nad sebou i nad lidmi kolem. Paní lektorka byla úžasná, dobře se poslouchala a čas uběhl velmi rychle, nebyla to ,,žádná nuda,, :-) Vůbec jsem netušila, že webináře existují, určitě se přihlásím častěji, vlastně jsem již přihlášená na 10. 01. 2018 Ještě jednou moc děkuji, s pozdravem Natália Sommer
Natália Sommer
Seminář byl pro mne užitečným shrnutím dosavadních znalostí a dovedností. Děkuji za stručnost webináře a přehlednost prezentace. Ráda doporučím:-) Uvítám další webináře na téma motivace v prostoru školství, na ŠŠ.
Hana Stejskalová, Mgr. SOŠ Stříbro
Webinář byl velmi přínosný, zvláště pro účastníky, kteří se komunikací nezabývají, anebo nesetkali. Řadu informací z weináře znám a využívá ve výuce, jak po stránce pedagogické, tak v rámi předmětu psychologie a komunikace. Přínos webináře vidím pro mě především v odlišném pojetí a pohledu na problematku.
Šárka Bräuerová, Mgr.
V určitém směru přínosné, některé názory stojí za zamyšlení, jinak dosti hodně teoretické. Ale celkem široká škála.
Mgr. Vlastimil Botek Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Dobrý den. Líbí se mi názor na klima ve třídě. Záleží na učiteli jak hodnotí, jaké metody zvolí, jak komunikuje, jaká pravidla nastaví. Souhlasím s názorem, že řada učitelů učí frontálně a děti to nebaví, proto zlobí. Určitě bych zrušila známky, pokud by to bylo možné. Naše státní školství na to však není připraveno. Pan lektor mluvil jasně a srozumitelně. (Jen občas vypadával zvuk) Webinář bych doporučila. Už se těším na další.
Vladislava Tichá, Mgr. ZŠ Gutha - Jarkovského Kostelec nad Orlicí
Výborný webinář. Měli by ho absolvovat povinně všichni učitelé. Bylo by jim a především žákům ve škole lépe.
Ivana Janoušová, PaedDr. ZŠ a MŠ Dolní Rožínka
Seminář se mi moc líbil. Paní Kolesová je doopravdy specialista na svém místě. Spousty užitečných rad. Uvítala jsem mnoho znalostí z praxe, s kterými jsem se i já ztotožňovala. Super a těším se na další seminář.
Andrea Kudrnová Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Výborné, moc se mi líbilo. Objednám webinář opět a doporučím lidem.
Mgr. Lenka Pánková ZŠ A MŠ PRO TĚLESNĚ POSTIŽENÉ
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Děkuji za seminář na toto téma. Seminář bych určitě doporučila kolegyním v MŠ a všem rodičům, kteří mají dítě s opožděným vývojem řeči. Učím v 1. třídě ZŠ a ujistila jsem se, že práce s těmito dětmi musí začít daleko dříve. Mnohé z doporučených činností můžeme využít i v 1. třídě. Uvítala bych seminář zaměřený přímo na výuku dětí s dysfázií v 1. třídě běžné ZŠ. Kurz pod vedením Mgr. Evy Kolesové hodnotím velmi kladně.
Jana Vodseďálková, Mgr. Základní škola Vysoké nad Jizerou, příspěvková organizace
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Webinář byl zajímavý, hodně věcí jsem si potvrdila, že je správné s dětmi dělat, - ve školce se může procvičovat motorika se všemi dětmi, nejen s dětmi s vývojovou dysfázií, - líbil se mi konkrétní příklad, jak naučit děti určovat první-poslední - paní lektorka byla příjemná, její povídání mělo "šťávu"-jak se říká (bez protahování a opakování slov)
Iva Nováková, Bc. Mateřská škola Návojná, okres Zlín, p.o.
Lektor/ka:Mgr. Eva Kolesová
Bylo to moc fajn - příjemné, milé, inspirující.
Martina Hegrová Mgr. Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
Webinář byl pěkný, plný nápadů a inspirace. Některé hry vyzkouším ve výuce.
Monika Josefíková, Mgr.
Maximální spokojenost, paní Tichá opět nezklamala, mám spoustu inspirace. Těším se na další.
Renata Balejová Mgr. Základní škola Dobřív, okres Rokycany
Na webinář Čeština není nuda jsem se velice těšila. Po účasti na 1. části jsem se přesvědčila, že paní Mgr. Tichá má spoustu skvělých nápadů pro výuku a já je určitě použiji. Webinář, či jiné setkání s paní Tichou je velmi přínosné.
Hana Honzírková ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy
Opět jsem měla možnost shlédnout úžasný seminář, který mi v mé praxi hodně pomůže! Tolik námětů, nápadů a krásných inspirací, že nevím, co použít jako první - nejraději bych všechno najednou. :-) Ještě jednou děkuji a přeji všem mnoho úspěchů! S pozdravem, Alena Oškerová
Alena Oškerová ZŠ a MŠ při Sanatoriu Edel Zlaté Hory
Webinář plný podnětných ukázek a nápadů byl velmi přínosný. Líbily se mi metody sebehodnocení i vrstevnického hodnocení, které se chystám použít a vyzkoušet. Děkuji paní lektorce. Webinář rychle utekl. Bylo bezva, že se krátce věnovala také žákovskému portfoliu a tématu třídních schůzek. Za krnovskou ZŠ můžu říct, že jsme spokojeni.
Martina Mrkvanová, Mgr. ZŠ Krnov, JANÁČKOVO NÁMĚSTÍ
Lektorka byla velmi příjemná a nabídla spoustu zajímavých informací. Velké pozitivum také je,že se Webinář odehrává v "teple" domova. Určitě doporučím. P.Hánlová
Petra Hánlová, Mgr. Základní škola Bukovina, okres Blansko
Děkuji za Váš webinář. Byl inspirativní, mám ráda když semináře nejsou zaměřeny teoreticky. Je pro mne daleko přínosnější, když je řeč o věcech vyzkoušených v praxi. To Váš seminář splňoval na výbornou. Vyváženost teorie a informace z praxe byla výtečná. Ještě jednou děkuji.
Mgr. Eva Flíčková Základní škola Obříství, okres Mělník
Seminář bych doporučila lidem, kteří nemají představu co je projektové vyučování, jak jej zakotvit a co od něj očekávat. Jedná se spíše o seminář teoretický. Zazní v něm několik básniček či příkladů k hrám a výtvarným činnostem, ale stěžejní je spíše zakotvení RVP PV, ŠVP, TVP. Jelikož s projektovým vyučováním mám zkušenosti jak z vysoké školy tak i své praxe, čekala jsem spíše více praktické zaměření semináře. Nemohu však říct, že by mne obsah nějak demotivoval. Aspoň jsem si mohla ověřit, že projektové vyučování chápu správně a jak se říká opakování je matka moudrosti. Beru také velmi s povděkem fakt, že "webminář" je možnost DVPP z klidu domova v mém volném čase a nemusím tak hnát svou kolegyni na další přesčasové hodiny v práci. S pozdravem a přáním klidného předvánočního období.
Lenka Drahoňovská, Bc. Mateřská škola Krupá, okres Rakovník
Weninář byl pojatý velmi profesionálně, oceňuji, že byl zaměřen na praktické ukázky práce s dětmi, které určitě použiji ve své praxi.
Eva Kinzelová, DiS. MŠ Starý Mateřov
Kurz se mi líbil. Mám na starosti přípravu zápisu dětí do 1. třídy. Utřídila jsem si, co by bylo dobré, aby dítě při zápisu mělo ovládat.Děkuji.
Naděžda Komínková, Mgr. ZŠ Žernosecká
Vyslechla jsem už několik webinářů. Tento pro mě byl zatím nejlepší. Poznatky využiji ve své praxi a seznámím s nimi i kolegyně. Paní Petra je velice příjemná a poskytla nám zajímavé informace a náměty. Děkuji, ráda se jejích webinářů zúčastním i v budoucnu.
Jaroslava Koubíková Základní škola a mateřská škola Načeradec, příspěvková organizace
Dobrý večer, seminář byl pro mne velmi přínosný. Lektorka byla milá a vstřícná. Splnilo to má očekávání.
Michaela Kořenková, Mgr. ZŠ Žulová
Kurz byl pro mne velkým přínosem. Potvrdila jsem si, že některé věci již používám. Poučná byla i extrémní příhoda z praxe, ale poučení pro nás, jak to nedělat a čeho se vyvarovat. Paní lektorka byla vynikající. Akorát je to mnoho informací za velmi krátkou dobu. Velmi děkuji
Kateřina Nováková, Mgr. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Velmi děkuji za další podnětný a komplexní seminář PhDr. Laufkové, Ph.D. Je to můj druhý seminář od této lektorky a jsem velmi spokojená. Líbí se mi vyvážený poměr teorie, výzkumů a praktických tipů. Webináře této lektorky odpovídají na otázky CO vylepšit, JAK to udělat a PROČ. Vše je doplněno množstvím různorodých příkladů z praxe. Za mne - velká spokojenost a díky :-)).
Lenka Syrová, Mgr. Lenka, Syrová, Mgr.
Paní Lektorka nám podala vyčerpávající informace se spoustou názorných a praktických příkladů. Jsem spokojený a těším se na další. Webináŕ mě povzbudil k další práci a aktivitě při zavádění formativního hodnocení.
Karel Handlíř Mgr. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Dobrý den, děkuji za webinář na toto téma, opět velmi užitečné poznatky do praxe. Děkuji za příklady z praxe a konkrétní ukázky (velmi kladně hodnotím také "nevhodné hodnocení učitele") . Některé informace pro mě nebyly nové, což jsem ráda. Uvědomila jsem si, co v hodinách využívám a co bych mohla "vyzkoušet". Děkuji lektorce :-)
Barbora Vaňková, Mgr. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Za mě: inspirující, podnětné. Ráda se opět zúčastním. Děkuji za nové pohledy na sebehodnocení a hodnocení.
Monika Bártová ZŠ Krnov Janáčkovo náměstí 17
Webinář se mi líbil a některé možnosti (sebe)hodnocení vyzkouším. Škoda, že z časových důvodů nebyl větší prostor pro kapitolu o portfoliu žáka. Třeba to může být tip na další webinář.
Monika Josefíková, Mgr.
Dobrý den, webinář byl inspirativní, pěkný, p.Eliška jako vždy fajn, příjemná.
Eva Zdvořilá Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy
Dobrý den.Účastnila jsem se takového semináře poprvé.Seminář hodnotím kladně.Učím na jednotřídce a v letošním roce máme dvouleté děti.Ráda bych se zúčastnila semináře jak pracovat se čtyřmi věkovými skupinami.Náměty pro dvouleté děti. Přeji hezký den .Černá Věra
Věra Černá MŠ Běrunice
Příjemný projev. Ocenila bych více konkrétních nápadů, nabídek činností.
Ludmila Vrbická
Velmi dobře použitelné výukové materiály k tématu.
Jana Teriaki, Mgr. Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Příjemná lektorka, reaguje na účastníky, informace prakticky využitelné.
Marcela Rychtová Základní škola Krnov, Janáčovo náměstí 17, okres Bruntál
Škoda, že na téma bylo málo času. Je dobré, že paní Polášková na sebe nechala kontakt s přislíbenou případnou další pomocí.
Bc. Hana Nováková Mateřská škola Dačice
©2015 Životní vzdělávání z.s.